Valif

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 10 tabletek

Cennik

1 blister 10 tabletek 160,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
2 blistry 20 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 30 tabletek 420,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
4 blistry 40 tabletek 520,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
5 blistrów 50 tabletek 600,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
10 blistrów 100 tabletek 1 100,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
20 blistrów 200 tabletek 2 000,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

Valif – bezpieczna i skuteczna poprawa potencji

Wypróbuj valif – lek na skuteczną i bezpieczną poprawę potencji!

Czy wiesz, że ilość mężczyzn narzekających na problemy z erekcją wciąż rośnie? Kilka lat temu, na kłopoty ze wzwodem uskarżało się ponad 1,5 miliona. Obecnie ze swojej potencji niezadowolonych jest aż 3,5 miliona Polaków. Na świecie na kłopoty z erekcją uskarża się ponad 150 milionów mężczyzn. Prawda że sporo? Widzisz więc, że nie jesteś jedyny, ani nie reprezentujesz nielicznej grupy mężczyzn obdarzonych jakąś dziwną i nietypową dolegliwością. Kłopoty ze wzwodem są dziś bardzo powszechne. W odpowiedzi na to zjawisko, światowy rynek farmaceutyczny oferuje różnego rodzaju środki. Środki te można podzielić na dwie grupy. Pierwszą są suplementy diety zawierające ekstrakty roślinne o nie do końca sprawdzonym i udowodnionym działaniu. Suplementy te bierze się przez cały czas, a efekty ich działania trudno zmierzyć. Drugą grupę środków na potencję stanowią leki, zawierające substancje chemiczne dokładnie przebadane przez naukowców. Są to substancje, które każdorazowo działają bezpośrednio na wzwód. Po połknięciu jednej tabletki mężczyzna jest zdolny do osiągnięcia pełnej i długotrwałej erekcji przez kilka godzin. Poszczególne leki na erekcję różnią się od siebie zastosowanymi substancjami i dawkami tych substancji w jednej tabletce. Wszystkie leki na wzwód mają w swoim składzie związki chemiczne regulujące ukrwienie członka. Do najlepszych, najszybciej działających i najskuteczniejszych leków na wzwód należy valif.

Jak leczyć zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji nie znikają same z siebie. O zaburzeniach tego typu mówimy wówczas, gdy niemożność osiągnięcia wzwodu lub utrzymania go przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku płciowego trwa przez kilka tygodni. Jeśli przez ten czas większość prób odbycia stosunku kończy się niepowodzeniem, nie wolno lekceważyć problemu, trzeba zacząć działać. Od czego zacząć? Od tego, co najtrudniejsze, a więc od przyznania się przed sobą, że masz problem. Wiesz już, że nie tylko Ty go masz, powinno więc pójść łatwiej. Zaburzenie erekcji nie dotyka tylko Ciebie. W równym stopniu odczuwa je Twoja partnerka, która nie zaspokaja swoich potrzeb seksualnych. Chcąc definitywnie rozwiązać problem, musisz otwarcie porozmawiać z nią na ten temat. Jeśli wspólnie stawicie czoła problemowi, szybciej i łatwiej się z nim uporacie. Wiedząc, że jest problem i mając wobec niego wspólne stanowisko, warto zasięgnąć fachowej pomocy. Najlepiej udzieli jej seksuolog, do którego warto pójść razem. Wspólna rozmowa z lekarzem pozwoli Wam dostrzec aspekty problemu, których teraz nie dostrzegacie. Nowe spojrzenie na problem, to już duży krok w kierunku rozwiązania go.

Diagnoza zaburzeń erekcji

Diagnoza zaburzeń erekcji nie jest łatwa, ponieważ problemy ze wzwodem mogą być wywoływane przez bardzo wiele i bardzo różnych czynników. Młodzi mężczyźni mają kłopoty ze wzwodem najczęściej z powodu obawy przed porażką i krytyką ze strony partnerki. Zaburzenia erekcji bywają też skutkiem obawy przed zapłodnieniem i ciążą. Nie bez znaczenia są też wyniesione z domu wzorce podejścia do seksu, na przykład wstyd, skrępowanie czy poczucie winy. Problemy ze wzwodem mogą wystąpić u młodych mężczyzn mających kompleksy związane z wyglądem intymnych części ciała. Panowie między dwudziestym a trzydziestym rokiem życia również narzekają na osłabienie potencji. W ich wypadku, najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest niezdrowy tryb życia. Potencja zależy od zdolności do wzwodu, a ta uzależniona jest od stanu i kondycji układu sercowo naczyniowego. Układ ten zaczyna szwankować na skutek małej ilości ruchu i wysiłku fizycznego. Pod wpływem diety ubogiej w wartościowe składniki odżywcze, a bogatej w sól. Tłuszcze trans, cukier, białą mąkę, węglowodany i puste kalorie. Erekcja może ulec osłabieniu także pod wpływem nadużywania alkoholu, papierosów i używek. To jeszcze nie wszystko Winą za utratę formy seksualnej przez mężczyzn obarcza się również stres, przepracowanie, przemęczenie i brak snu. Diagnozując zaburzenia erekcji u mężczyzn w wieku średnim, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że na tym etapie życia następuje naturalny spadek testosteronu. Hormon ten produkowany jest w mniejszej ilości co przekłada się na spadek formy seksualnej. Jeszcze inaczej ma się sprawa zaburzeń erekcji u panów w okolicy pięćdziesiątego roku życia i starszych. Na tym etapie życia, w organizmie zachodzą naturalne procesy starzenia się, które nie omijają sfery intymnej. Niezależnie od tego, do której grupy wiekowej się zaliczasz i co powoduje Twoje kłopoty ze wzwodem, wizyta u specjalisty pomoże zrozumieć przyczyny tych kłopotów. Rozumiejąc je i znając, będziesz mógł efektywnie zadziałać, by powrócić do kondycji seksualnej sprzed lat. Oprócz diagnozy problemu, lekarz zaproponuje lek, który w Twojej sytuacji będzie najlepszy.

Valif – specyfik na wzwód polecany przez fachowców!

Valif należy do specyfików na wzwód, najczęściej polecanych przez specjalistów. Lekarze proponują go mężczyznom borykającym się z problemami z erekcją, niezależnie od wieku i przyczyn problemu. Valif cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mężczyzn, o czym można przekonać się czytając opinie o leku zamieszczane przez samych zainteresowanych na licznych forach internetowych. Zdecydowana większość mężczyzn, którzy wypróbowali valif, nie zamieniła leku na inny. Valif to lek bezpieczny, skuteczny i sprawdzony. Przekonaj się, że tak jest!

Jak działa valif?

Valif działa w oparciu o substancję aktywną, jaką jest vardenafil. Związek ten jest jednym z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Chodzi o enzym, który odpowiada za odpływ krwi z komórek jamistych prącia. Inhibitory hamują jego działanie, dzięki czemu członek jest dłużej wypełniony krwią i erekcja może dłużej trwać. Valif zawiera również substancję, która przyspiesza i intensyfikuje napływ krwi do komórek prącia, dzięki czemu erekcja jest pełna i znacznie bardziej odczuwalna.

Stosowanie Valif

Lek valif należy stosować zgodnie ze wskazówkami lekarza. Lek ten działa na układ sercowo naczyniowy, stąd wymagana ostrożność przy zażywaniu. Kupując lek w aptece bez recepty, koniecznie trzeba zapoznać się z treścią dołączonej do niego ulotki. Dowiesz się z niej o tym jak dawkować lek, jakiej dawki nie wolno Ci przekroczyć w ciągu doby, kiedy stosować szczególne środki ostrożności i kiedy nie można zażywać leku.

Erekcja po valif

Valif obiecuje pełną i długotrwałą erekcję i nie kłamie. Aby jednak osiągnąć pożądany efekt konieczne są dwa warunki. Po pierwsze, musisz być pobudzony seksualnie, a więc przejść razem z partnerką przez wstępną fazę stosunku, jaką są wzajemne pieszczoty. Po drugie, mniej więcej pół godziny przed seksem musisz połknąć lek. Właściwie kolejność powinna być odwrotna: najpierw tabletka, potem pieszczoty, potem pobudzenie i wreszcie rezultat w postaci satysfakcjonującego zbliżenia.

Ostrożnie z valif!

Dopuszczalna dawka leku na dobę wynosi 20 miligramów. Bez konsultacji z lekarzem nie należy jej zwiększać. Tabletkę valif trzeba połknąć w całości i popić obficie wodą. Łączenie leku z alkoholem i ciężkimi potrawami jest bardzo niewskazane, ponieważ osłabia i opóźnia działanie vardenafilu.

Valif – długo działający lek na erekcję!

Jeśli zależy Ci na leku na erekcję, który działa wyjątkowo długo, wybierz valif, który pod tym względem nie ma sobie równych. Tabletka valif zawierająca 20 miligramów vardenafilu działa przez 12 godzin! Oczywiście, nie jest to 12 godzin erekcji, ale 12 godzin możliwości osiągania pełnego wzwodu!

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.