Valif w żelu

Producent Ajanta Pharma / Wardenafil 20mg
Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 140,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 266,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 378,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 476,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 1 050,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 820,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Valif w żelu, lek na erekcję, który zawsze się sprawdza!

Wypróbuj valif w żelu, specyfik na wzwód, który sprawdza się w każdej sytuacji!

Zaburzenia erekcji, co to takiego? Z zaburzeniami tego typu mamy do czynienia wówczas, gdy męski narząd intymny nie reaguje właściwie na pobudzenie seksualne. Prawidłową reakcją jest właśnie erekcja, czyli zwiększenie, twardość i charakterystyczne ułożenie członka. Jak to się dzieje? Dzieje się to tak, że na skutek stymulacji seksualnej, jaką są wzajemne pieszczoty partnerów podczas gry wstępnej, do penisa docierają sygnały z mózgu powodujące wzwód. Przy zaburzeniach erekcji wzwód nie następuje lub trwa zbyt krótko, by można było odbyć pełen stosunek płciowy.

Dlaczego erekcja jest zaburzona? Przyczyny zaburzeń erekcji można podzielić na dwie grupy. Pierwszą stanowią bezpośrednie, drugą, pośrednie przyczyny takiego stanu. Bezpośrednią przyczyną kłopotów ze wzwodem są problemy z ukrwieniem członka. Istotę erekcji stanowi bowiem ruch krwi w naczyniach krwionośnych znajdujących się w prąciu. Na skutek wspomnianego wyżej sygnału z mózgu, do penisa powinna napłynąć krew, w efekcie czego narząd ten robi się duży, sztywny i twardy. Następnie, krew powinna zostać zatrzymana w penisie przez czas konieczny do odbycia pełnego stosunku płciowego. Przy zaburzeniach erekcji ruch krwi w członku jest nieprawidłowy. Dzieje się tak najczęściej z powodu niedrożności lub zbyt małej elastyczności naczyń krwionośnych. W ten sposób dochodzimy do pośrednich przyczyn kłopotów z erekcją. Niewłaściwa praca naczyń krwionośnych w penisie ma swoje źródło w postaci słabszej kondycji całego układu krążenia. Oto ogólna przyczyna problemów ze wzwodem. Gdy z jakichś powodów osłabione są naczynia krwionośne w całym ciele, osłabione są także te w penisie. Krew ma problem z napłynięciem i utrzymaniem się w członku i kłopot gotowy. Za zbyt szybkie odpływanie krwi z penisa winę ponosi enzym o nazwie fosfodiesteraza typu 5. Gdy jest go za dużo, krew zbyt krótko utrzymuje się w penisie i wzwód zanika zbyt szybko. Właśnie dlatego, dobre i skuteczne leki na erekcję działają dwutorowo. Z jednej strony rozszerzają naczynia krwionośne w członku, by ułatwić szybki napływ krwi, z drugiej, powstrzymują działanie fosfodiesterazy typu5, dając tym samym możliwość utrzymania wzwodu przez dłuższy czas.

Inne przyczyny zaburzeń erekcji

Przyczyn zaburzeń erekcji jest bardzo wiele. Dlatego zdiagnozowanie problemu nie jest łatwe. Inne czynniki osłabiają wzwód u mężczyzn młodych, inne u panów w wieku średnim, a jeszcze inne u nieco starszych. W bardzo młodym wieku, na zdolność do erekcji ogromny wpływ ma psychika. Nierzadko jest ona źródłem zahamowań i kompleksów, które ujemnie wpływają na kondycję seksualną mężczyzny. Problemy z erekcją w tak młodym wieku mogą być efektem negatywnych przeżyć i doświadczeń związanych ze sferą intymną. Mogą być skutkiem obawy przed nie wystarczającym sprawdzeniem się w roli mężczyzny, przed krytyką ze strony kobiety czy porażką w seksie. U mężczyzn w okolicach 30 roku życia, za problemy ze wzwodem najczęściej odpowiada ogólny stan zdrowia, który pogarsza się na skutek nieprawidłowego stylu życia. Trudno się z tym uporać, bo brak wysiłku fizycznego i ruchu, zła dieta, stres, przepracowanie, przemęczenie i brak snu są dziś powszechnym zjawiskiem. Chcąc poprawić zdolność do osiągania i utrzymywania wzwodu, trzeba zastanowić się nad prowadzonym trybem życia i wprowadzić pewne zmiany. Kłopoty z kondycją seksualną u panów w okolicy czterdziestki wynikają z kolei z naturalnego w tym wieku spadku poziomu testosteronu. Hormon ten odpowiada za pobudzenie seksualne i reakcję penisa na ten stan. Zarówno pobudzenie jak i reakcja członka ulegają osłabieniu, gdy w organizmie wytwarzana jest mniejsza ilość testosteronu. Nieco starsi panowie miewają kłopoty ze wzwodem na skutek naturalnego procesu starzenia się organizmu.

Leczenie zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji, jak wiele innych dolegliwości, nadają się do leczenia. Nie tylko się nadają, ale trzeba je leczyć, ze względu na to, że same nie przestaną istnieć. Nie leczone zaburzenia wzwodu nasilają się i przyczyniają do zaburzeń relacji między partnerami. Im dłużej zwlekasz z leczeniem problemów ze wzwodem, tym trudniej będzie odzyskać pełną sprawność seksualną. Większość problemów z erekcją poddaje się leczeniu farmakologicznemu. W nielicznych przypadkach konieczne jest leczenie chirurgiczne. Farmakologiczne leczenie tego typu zaburzeń polega na przyjmowaniu leków działających bezpośrednio na procesy zachodzące w penisie. Bywa i tak, że erekcja słabnie na skutek rozwijającej się choroby ogólnej. Najczęściej jest to choroba układu krążenia lub związana pośrednio z tym układem. Chodzi o miażdżycę, problemy z ciśnieniem tętniczym, cukrzycę, nadwagę i otyłość. W takich wypadkach, oprócz leków na wzwód, trzeba przyjmować leki powstrzymujące rozwój schorzenia ogólnoustrojowego.

Niezawodny lek na erekcję valif w żelu!

Czasy, w których mężczyźni musieli sobie sami radzić z zaburzeniami erekcji minęły bezpowrotnie. Dziś, do ich dyspozycji są lekarze specjaliści, którzy oferują kompleksową diagnozę i skuteczne leki. Obecnie mężczyznom z problemami ze wzwodem nie doradza się wielomiesięcznej wstrzemięźliwości od seksu czy też bolesnych zabiegów członka. Zamiast tego, proponuje się nowoczesne, skuteczne i bezpieczne specyfiki na wzwód, takie jak valif w żelu. Jak dotąd, zaledwie 15% mężczyzn udaje się do lekarzy, by zgodnie z ich wskazówkami pokonać swój problem. Pomoc specjalisty jest naprawdę skuteczna i przydatna. Valif w żelu jest doskonałą alternatywą najsłynniejszej tabletki na wzwód, czyli viagry. Bez obaw można zastąpić ją tym lekiem, ponieważ valif w żelu zawiera dokładnie ten sam składnik aktywny i wykazuje takie samo działanie, a kosztuje o wiele mniej. Chcesz oszczędzić pieniądze i uzyskać równie silny i zadowalający efekt? Zacznij używać valif w żelu zamiast viagry!

Valif w żelu – posmakuj seks na nowo!

Valif w żelu, to nowatorski lek na potencję dla mężczyzn, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort, skuteczność, wygodę i przyjemność. Lek ma postać żelu zamkniętego w saszetkach, z których wyciska się go prosto do ust. Każda porcja żelu to 20 miligramów substancji aktywnej działającej na ukrwienie penisa. Lek nie musi być popijany wodą. Valif w żelu smakuje wyśmienicie i sam decydujesz jaki ma smak. Do Twojej dyspozycji jest żel o smaku soczystej pomarańczy, aromatycznej truskawki, orzeźwiającej mięty, kwaskowatej czarnej porzeczki, słodkiego ananasa, zniewalającego banana, i pełnego rozkoszy karmelu.

Jak to działa?

Valif w żelu zawiera substancję czynną o nazwie vardenafil, która ułatwia napływ krwi do penisa i utrudnia odpływ krwi z tego narządu. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie pełnej i długotrwałej erekcji. Jedną porcję żelu należy przyjąć 15-20 minut przed stosunkiem. Żel działa szybciej niż tradycyjne tabletki, bo zawarta w nim substancja czynna wchłania się znacznie szybciej. Efekt przyjęcia leku utrzymuje się bardzo długo bo od 8 do 12 godzin. Chcąc cieszyć się pełnym i długotrwałym wzwodem trzeba wykonać to co zawsze, czyli osiągnąć pobudzenie seksualne drogą naturalnej stymulacji.

Valif w żelu – przeciwwskazania do przyjmowania leku

Z valif w żelu nie powinni korzystać panowie, którzy mają za sobą zawał serca lub udar mózgu. Lek nie służy pacjentom ze zbyt niskim i gwałtownie podnoszącym się ciśnieniem tętniczym. Nie poleca się go osobom z ciężkimi schorzeniami wątroby i nerek. Po lek nie powinni sięgać mężczyźni uczuleni na vardenafil lub inny składnik specyfiku.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.