Tadalis

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 2 tabletki

Cennik

1 blister 2 tabletki 32,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
4 blistry 8 tabletek 120,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
6 blistrów 12 tabletek 168,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
8 blistrów 16 tabletek 208,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
10 blistrów 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
20 blistrów 40 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
40 blistrów 80 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
80 blistrów 160 tabletek 1 440,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł

Informacje

Tadalis – bezkonkurencyjny lek na erekcję!

Wypróbuj bezkonkurencyjny lek na erekcję tadalis!

Z punktu widzenia mężczyzny, zdolność do odbywania pełnych stosunków seksualnych jest niezwykle istotna. W obecnych czasach, zdolność ta uważana jest za synonim męskości. Masz problemy z erekcją – nie jesteś w pełni mężczyzną. To bzdura, ale wielu nadal w nią wierzy. Kłopoty ze wzwodem, choć dotyczą mężczyzny, wpływają na jakość związku z partnerką. Seks, który nie daje rozkoszy, zadowolenia satysfakcji, przekłada się na irytację, złość, niepewność, a czasem i utratę zaufania do partnera. Jeśli kłopoty z erekcją dotykają również Ciebie, to dowiedz się, że nie jesteś wyjątkiem. Tego typu kłopoty są dziś niemal powszechne. W samej Polsce boryka się z nimi ponad 3,5 miliona mężczyzn. Na świecie kłopotów ze wzwodem doświadcza ponad 150 milionów mężczyzn. Mylisz się, jeśli myślisz, że kłopoty z erekcją dotyczą głównie panów w podeszłym wieku. Jest dokładnie odwrotnie. Od pewnego czasu uskarża się na nie coraz więcej młodych i bardzo młodych mężczyzn.

Pokonaj swój problem z erekcją!

Wielu mężczyzn pokonało swój problem z erekcją. I Ty możesz tego dokonać. Aby to zrobić, musisz pokonać wstyd i skrępowanie związane z ujawnieniem problemu. Kłopoty ze wzwodem, to wciąż temat tabu dla wielu facetów. To zdecydowanie niewłaściwe podejście do problemu. Zaburzenia wzwodu są konkretnym problemem medycznym, który nie znika bez adekwatnego działania. Walkę z tym problemem zacznij od przyznania przed samym sobą, że problem istnieje. Porozmawiaj na ten temat z partnerką. Ona powinna wiedzieć w czym jest problem i jak się z tym czujesz. W żadnym wypadku nie powinna obwiniać Cię o problem, bo to do niczego nie prowadzi. Pokonanie problemów z erekcją wymaga współpracy obojga partnerów, wzajemnego wsparcia i zrozumienia.

Odwiedź specjalistę!

Powrót do dawnej formy seksualnej będzie o wiele łatwiejszy jeśli poprosisz o pomoc fachowca. Fachowcem od tych spraw jest lekarz seksuolog. Idealnie byłoby, gdybyś udał się do niego razem z partnerką. Być może przyczyna Twojego problemu tkwi w waszej wzajemnej relacji. Specjalista przekaże Ci wiedzę potrzebną do uporania się z problemem zaburzonej erekcji. Przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, na podstawie którego wstępnie określi przyczyny Twoich kłopotów. Być może zleci jakieś badania w celu wykluczenia uogólnionych przyczyn spadku formy seksualnej. Lekarz podpowie Ci po jaki lek na erekcję sięgnąć i dlaczego.

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Odpowiedź na to pytanie jest o tyle trudna, że problemy z erekcją uwarunkowane są wieloma i bardzo różnymi przyczynami. Najkrócej mówiąc problemy te zależą od wieku, stylu życia i ogólnego stanu zdrowia. Mężczyźni przed i po dwudziestym rokiem życia miewają kłopoty z potencją na skutek wcześniejszych doświadczeń seksualnych. Mogą je mieć również z obawy o to, że nie sprawdzą się w roli mężczyzny i nie sprostają wymaganiom partnerki. Wielu mężczyzn nie daje sobie czasu na nabranie doświadczenia i osiągnięcie pewnych umiejętności. Wymagają od siebie od razu mistrzowskich wyczynów i formy. Kolejnym czynnikiem wywołującym u młodych mężczyzn problemy ze wzwodem jest obawa przed zapłodnieniem i ciążą. Nie bez znaczenia są też zaburzenia neurologiczne, przyjmowane leki, problemy psychiczne czy obawa przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Zupełnie inne czynniki powodują zaburzenia erekcji u mężczyzn w okolicach trzydziestego roku życia. Tu zaburzenia te mają źródło przede wszystkim w codziennym trybie życia. Erekcja zależy od stanu i kondycji naczyń krwionośnych w całym ciele, w tym również w członku. Naczynia te słabną i słabnie ukrwienie ich na skutek zbyt małej ilości wysiłku fizycznego i ruchu. Kondycja seksualna obniża się także w wyniku niezdrowego odżywiania się, czyli diety bogatej w tłuszcze trans, cukry proste, węglowodany itp. Męskość karmi się głównie witaminami i mikroelementami, a także błonnikiem obecnym w warzywach, owocach, kaszach, roślinach strączkowych itp. Kłopoty ze wzwodem mogą być oznaką przepracowania, zbyt małej ilości snu, nadmiernego stresu i przemęczenia. Jeśli dobiegasz czterdziestki i masz problemy z erekcją, to najprawdopodobniej dzieje się tak z powodu spadku poziomu testosteronu w Twoim organizmie. Nie przejmuj się tym, to nic strasznego. Tak działa natura. Nie znaczy to, że problem masz pozostawić samemu sobie. Oczywiście nie. Podobnie jak młodsi od Ciebie, powinieneś sprawdzić co powoduje spadek Twojej formy seksualnej, skorzystać z porady lekarza i zacząć stosować odpowiedni lek, na przykład tadalis.

tadalis – lek na potencję, który polecają lekarze!

Tadalis należy do leków na potencję najczęściej zalecanych przez lekarzy. I nic w tym dziwnego, bowiem ten lek daje naprawdę niesamowite efekty, a przy tym jest sprawdzony i bezpieczny. Chcąc dowiedzieć się więcej o działaniu tadalis od tych, którzy wypróbowali go na własnej skórze, odwiedź fora internetowe dla mężczyzn i znajdź opinie o tym leku. Przekonasz się sam, że warto sięgnąć właśnie po ten specyfik na erekcję.

Ratunek dla mężczyzn w każdym wieku.

Nie wszystkie leki na erekcję w równym stopniu pomagają mężczyznom w każdym wieku. Tę wyjątkową cechę posiada tadalis. Nie musisz więc szukać czegoś specjalnego dla siebie. Niezależnie od tego ile lat sobie liczysz, tadalis pomoże Ci odzyskać dawny wigor w seksie.

Jak działa tadalis?

Tadalis działa szybko, skutecznie i bezpiecznie. Wszystkie wyjątkowe cechy specyfiku zawdzięczamy obecnym w nim składnikom, a w szczególności substancji czynnej, jaką jest tadalafil. Substancja ta jest jednym z inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Brzmi tajemniczo, ale zaraz stanie się jasne. Fosfodiesteraza typu 5, to jeden z enzymów obecnych w członku. Enzym ten ma za zadanie odprowadzać krew, która napływa do penisa w trakcie erekcji. Krew musi odpłynąć z członka, bo inaczej erekcja nigdy by się nie skończyła. Przyznasz sam, że byłoby to męczące i kłopotliwe. Problem z utrzymaniem wzwodu, pojawia się wówczas, gdy odpływ krwi z ciał jamistych prącia następuje zbyt szybko. Jak już wspomniano, za odpływ ten odpowiada enzym fosfodiesteraza typu 5. Aby przedłużyć erekcję, trzeba zastosować coś, co zahamuje działanie tego enzymu. Hamują je właśnie inhibitory, do których należy tadalafil. Substancja ta ma podwójne działanie, ponieważ przyspiesza i intensyfikuje napływ krwi do penisa na początku wzwodu. Robi to rozszerzając naczynia krwionośne prącia. Tadalis nadaje się więc dla mężczyzn, którzy mają problem z osiągnięciem wzwodu i dla mężczyzn, którzy mają problem z utrzymaniem go na tyle długo, by odbyć pełen stosunek płciowy. Tadalis, to lek dla każdego mężczyzny, który jest niezadowolony ze swojej kondycji seksualnej. Tabletkę połyka się pół godziny przed stosunkiem, popijając dużą ilością wody. Efekt działania leku utrzymuje się przez 4 godziny. Do osiągnięcia wzwodu konieczna jest stymulacja seksualna.

Tadalis – przeciwwskazania do przyjmowania leku

Tadalis, to genialne rozwiązanie dla wszystkich mężczyzn z zaburzoną erekcją, Jak każdy lek, tak i ten w niektórych sytuacjach nie może być stosowany.
Po tadalis nie powinni sięgać mężczyźni poniżej 18 roku życia. Lek jest przeznaczony tylko dla mężczyzn dojrzałych płciowo. Z leku nie powinni korzystać panowie uczuleni na tadalafil lub inny składnik leku. Specyfiku nie należy łączyć z lekami należącymi do azotanów. Lek nie jest wskazany w przypadku chorych na serce lub chorobę wieńcową. Nie mogą go brać pacjenci po udarze mózgu i zawale serca. Tadalis nie służy pacjentom z niskim lub gwałtownie rosnącym ciśnieniem krwi.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.