Lovegra

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 64,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
2 blistry 8 tabletek 120,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 12 tabletek 168,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
4 blistry 16 tabletek 208,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 800,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

Lovegra – lek na kobiece zaburzenia seksualne

Zacznij kochać z lovegra!

Większość z nas przekonana jest, że problemy z potencją dotyczą tylko i wyłącznie mężczyzn. Przekonanie to płynie stąd, że o męskich problemach z seksem mówi i pisze się coraz więcej. We wszystkich mediach pojawiają się wzmianki o środkach na poprawę erekcji i odzyskanie męskości. Wiedza o tym, że kłopoty z erekcją u mężczyzn biorą się z przyczyn psychologicznych, wieku, chorób ogólnoustrojowych i trybu życia jest coraz bardziej powszechna. O podobnych środkach dla kobiet słychać jak dotąd bardzo mało. Prawda jest taka, że powodem nieudanego życia seksualnego danej pary wcale nie muszą być problemy po stronie mężczyzny. Kobiety również miewają problemy ze sferą seksualną. Kobiece kłopoty z seksem są chyba jeszcze bardziej wstydliwe od męskich. Być może jest tak, że mówi się o nich mniej, bo z góry uważa się, że jak jest problem, to na pewno u niego.

Zaburzenia seksualne obniżają jakość życia intymnego wielu kobiet.

Co by nie mówić, kobiety różnią się od mężczyzn pod wieloma względami. Niezależnie od tego czy różnice te uwarunkowane są płcią czy wychowaniem, do pewnych rzeczy oni i one podchodzą inaczej. Panowie i panie inaczej podchodzą do problemów zdrowotnych. Oni ukrywają przed sobą, że coś im dolega, jak najdłużej udają, że nic im nie jest i z trudem decydują się na wizytę u specjalisty. One przeciwnie: szybko wychwytują najmniejsze zmiany w organizmie, nie boją się przyznać, że coś jest nie tak i jak najszybciej korzystają z fachowej pomocy. Różnice w męskim i kobiecym podejściu dotyczą również problemów z seksem. Podczas gdy panowie wstydzą się swoich problemów, czekają aż znikną same lub próbują radzić sobie na własną rękę, panie nie unikają prawdy, nie łudzą się, że problem zniknie sam z siebie i idą po pomoc. Kobiety wiedzą, a może czują, że bez tego się nie obejdzie. Jeśli dostrzegasz w sobie coś niepokojącego, to wiedz, że nie jesteś jedyna. Zaburzenia sfery seksualnej na pewnym etapie życia są udziałem większości kobiet. Zaburzenia seksualne u kobiet, podobnie jak te u mężczyzn mogą mieć charakter przejściowy lub trwały. Te przejściowe trwają zazwyczaj kilka tygodni i są efektem wzmożonego napięcia, większego stresu, przepracowania lub przemęczenia. Trwałe zaburzenia kobiecej kondycji seksualnej nie mijają z czasem, a wręcz przeciwnie, ulegają nasileniu. Kobiece kłopoty z seksem potrafią być bardzo przykre i uciążliwe. Jak każda dolegliwość,mogą naprawdę uprzykrzyć życie. Jest to tym bardziej trudne, że uprzykrza życie intymne. Podobnie jak zaburzenia erekcji u mężczyzn, problemy z kobiecą sferą seksualną uniemożliwiają odbywanie pełnych i satysfakcjonujących stosunków płciowych. Jeśli sytuacja taka przedłuża się, rzutuje to negatywnie na relację z partnerem.

Na czym polegają kobiece zaburzenia seksualne?

O naturę kobiecych zaburzeń seksualnych pyta wiele pacjentek gabinetów seksuologicznych. Kobiety niejednokrotnie zastanawiają się nad tym, czy dotyczące ich problemy są już zaburzeniem.

Obniżone libido.

Do najczęściej występujących kobiecych kłopotów z seksem należy obniżone libido, czyli zmniejszone pożądanie i ochota na zbliżenia. Zmienność pożądania i chęci na współżycie jest u kobiet czymś jak najbardziej normalnym. Poziom libido zmienia się w zależności od fazy cyklu, który powtarza się co miesiąc i trwa 28 dni. Z zaburzeniem mamy do czynienia wówczas, gdy kobieta nie ma ochoty na seks i stan taki trwa przez dłuższy czas. Z problemem obniżonego libido boryka się co trzecia dojrzała kobieta.

Brak pobudzenia seksualnego.

Do często występujących u kobiet zaburzeń sfery seksualnej należy również niemożność osiągnięcia pobudzenia seksualnego. Kobieta ma ochotę na seks, a więc libido jest w porządku, ale nie może wprowadzić się w stan pobudzenia. Jest to bardzo frustrujące i trudne do zniesienia. Trudniejsze nawet niż obniżone libido, przy którym po prostu nie ma się ochoty na zbliżenie. Tu ochota jest, ale brak odczucia przyjemności związanego ze stymulacją erogennych punktów na ciele.

Brak orgazmu.

Do listy najczęściej występujących zaburzeń seksualnych u kobiet, należy dołączyć także brak orgazmu. Libido jest w porządku, pobudzenie seksualne również ale nie następuje szczytowa faza stosunku. Kobieta nie odczuwa końcowej rozkoszy.

Bolesność przy stymulacji seksualnej.

Wiele kobiet boryka się z problemem, jakim jest odczuwanie bólu podczas stosunku. Ból może pojawiać się podczas stymulacji lub w trakcie wprowadzania członka do pochwy. Dolegliwość ta może mieć wiele przyczyn i dotyczy kobiet w każdym wieku.

Skąd biorą się zaburzenia seksualne u kobiet?

Zaburzenia seksualne u kobiet mają różne przyczyny. Mogą być skutkiem bardzo wczesnych, negatywnych doświadczeń związanych z seksem. Doświadczenia te mogą sięgać wieku młodzieńczego, a nawet dzieciństwa. Kobiece kłopoty z seksem mogą być skutkiem konfliktu z partnerem. Mogą to być konflikty związane z życiem codziennym, które przekładają się na niechęć do kontaktów intymnych. Źródłem konfliktu może być też niezrozumienie ze strony partnera dotyczące zmiennej ochoty na seks u kobiety. Kobiece kłopoty ze sferą seksualną są często skutkiem przemęczenia, przepracowania, nadmiernego obciążenia pracą, obowiązkami domowymi i opieką nad dziećmi. Zaburzenia seksualne u kobiet, to także skutek lęku przed zajściem w ciążę, który stanowi poważną blokadę w otwarciu na partnera. Przyczyną takich zaburzeń może być brak dopasowania fizycznego między partnerami, bądź brak bezpiecznych warunków do zbliżeń. Kłopoty z seksem mogą mieć też kobiety, które przeszły operacje ginekologiczne lub chorują na choroby układu krążenia.

Lovegra na dobry seks!

Nieprzypadkowo nazwa leku lovegra zawiera w sobie „love” czyli miłość. Nie przypadkowo, bo jest to lek, który przywraca kobietom dobry i satysfakcjonujący seks. Aktywny składnik leku podnosi libido i umożliwia osiągnięcie orgazmu. Lovegra nazywana jest viagrą dla kobiet, a to dlatego, że działa w oparciu o ten sam składnik aktywny czyli cytrynian sildenafilu. Substancja ta uwrażliwia mięśnie pochwy, intensyfikując odczuwanie przyjemności podczas stosunku. Zwiększa też produkcję płynu pochwowego, co ułatwia wprowadzenie członka do pochwy. Lovegra zwiększa wrażliwość pochwy na bodźce dotykowe, dzięki czemu wrażenia wywoływane przez pieszczoty są silniejsze. Wszystko to razem przekłada się na wielokrotnie zwiększoną szansę na pełny orgazm.

Lovegra – jak stosować?

Lovegra to lek doustny, który połyka się mniej więcej pół godziny przed planowanym seksem. Działanie leku utrzymuje się nawet do 6 godzin. Przez ten czas kobieta ma zwiększone libido, silniej odczuwa stymulację seksualną, czerpie z niej więcej przyjemności i ma o wiele większą szansę na rozkosz.

Bezpiecznie z lovegra

Lek lovegra zapewnia pełną skuteczność i bezpieczeństwo, pod warunkiem, że stosujemy go zgodnie z zaleceniem lekarza lub wskazówkami zamieszczonymi w ulotce. To ważne, ponieważ substancja działająca w leku działa na serce i układ krążenia. Lovegra nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży i pań, które przeszły zawał serca. Nie powinny sięgać po nią kobiety z obniżonym ciśnieniem tętniczym, chorobami serca i układu krążenia. lovegra nie może być zażywana razem z lekami z grupy nitratów, a także przy niewydolności nerek i wątroby. Lekceważenie zaleceń i przeciwwskazań może powodować skutki uboczne w postaci nadwrażliwości na światło, czerwonych plam na twarzy, nudności, bólu i zawrotów głowy.

Efekty po lovegra

Najważniejsze efekty stosowania leku lovegra to: zwiększone libido, czyli większe pożądanie i ochota na seks; szybsza gotowość kobiety na seks; większa szansa na osiągnięcie orgazmu; intensywniejsza przyjemność od początku do końca stosunku seksualnego; wyeliminowanie problemu suchości pochwy; zażegnanie problemu odczuwania bólu podczas kolejnych faz stosunku płciowego.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.