Levitra

Producent Bayer / Wardenafil 20mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 120,00 zł Cena za tabletkę: 30,00 zł
2 blistry 8 tabletek 216,00 zł Cena za tabletkę: 27,00 zł
3 blistry 12 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 25,00 zł
4 blistry 16 tabletek 368,00 zł Cena za tabletkę: 23,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 440,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 760,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł

Informacje

Levitra zmienia życie seksualne!

Życie seksualne wymaga zmiany, gdy coś w tej sferze szwankuje i nie działa tak jak powinno. U mężczyzn jakość życia seksualnego ulega pogorszeniu najczęściej z powodu zaburzonej erekcji. Gdy członek nie reaguje właściwie na pobudzenie seksualne, wzwód jest zbyt słaby i krótkotrwały, pełny stosunek płciowy jest niemożliwy. Gdy sytuacja ta nie zmienia się w kolejnych tygodniach, mamy do czynienia z zaburzeniem erekcji. Zaburzenie tego typu nie bierze się z niczego i samo nie mija. Może minąć tylko wtedy, gdy jest chwilowe. W przeciwnym razie trzeba podjąć stosowne kroki by je pokonać. To konieczne, jeśli zależy nam na utrzymaniu związku z partnerką. Często zdarza się tak, że nieudany seks burzy związek. Warto więc zastanowić się nad problemem, otwarcie porozmawiać ze sobą i zacząć szukać pomocy.

Skąd wzięło się Twoje zaburzenie erekcji?

Zapewne często zadajesz sobie pytanie skąd wzięło się Twoje zaburzenie erekcji? Przecież nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Nie uległeś kontuzji, ani wypadkowi. Trudno Ci zrozumieć, dlaczego właśnie Ty borykasz się z takim problemem. Przyczyn takiego stanu może być co najmniej kilka. Poznanie ich wymaga dokładnego przyjrzenia się Twojemu organizmowi i trybowi życia jaki prowadzisz. Pomoże Ci w tym lekarz, z którym warto spotkać się i omówić problem. Ważne żebyś wiedział, że kłopoty z erekcją nie są jedynie Twoim udziałem. To samo dotyczy ponad 3 milionów Polaków i ponad stu milionów ludzi na świecie. Od Ciebie zależy czy pozostaniesz w grupie tych, którzy wstydzą się problemu i nie szukają pomocy, czy dołączysz do tych, którzy nie boją się o nim mówić, korzystają z pomocy i cieszą się odzyskaną formą seksualną.

Przyczyny kłopotów z erekcją

Przyczyny kłopotów z erekcją są bardzo różne i zależą od różnych czynników. Jednym z nich jest wiek. U młodych mężczyzn, źródłem tego typu kłopotów są zazwyczaj kompleksy związane z wyglądem intymnych części ciała, jest to również obawa przed nie sprawdzeniem się w roli mężczyzny, są to też wczesne doświadczenia związane z seksem, obawa przed zapłodnieniem itp. Problemy ze wzwodem u młodych mężczyzn są najczęściej uwarunkowane psychologicznie. Z kolei u panów w dojrzałym wieku, za problemy ze wzwodem odpowiada przede wszystkim spadek poziomu testosteronu – hormonu odpowiadającego za seksualną kondycję mężczyzny. Jeśli chodzi o mężczyzn między 30 a 40 rokiem życia, to w ich wypadku kłopoty ze wzwodem są najczęściej wynikiem niewłaściwego trybu życia. Ciało w ten sposób daje znać, że potrzebuje więcej ruchu i wysiłku fizycznego, że brakuje mu witamin i minerałów, że jest przemęczone i ma za mało snu. Przebywanie przez większość czasu w pozycji siedzącej, dużo tłuszczów i cukru w diecie, przepracowanie i stres – wszystko to odbija się na kondycji seksualnej. Dobrej formie w sypialni nie sprzyjają też używki, alkohol i tytoń. Przyczyną kłopotów z erekcją są także schorzenia ogólnoustrojowe, takie jak miażdżyca, cukrzyca, nadwaga, otyłość i problemy z ciśnieniem tętniczym. Na formę seksualną wpływają też niektóre leki. Mogą ją pogarszać przebyte zabiegi chirurgiczne członka. Niezależnie od przyczyny i stopnia zaawansowanie problemu, możesz pomóc sobie w jego pokonaniu. Pomocą jest lek na erekcję levitra.

Levitra, niezawodna na erekcję!

Leków na erekcję jest całkiem sporo. Możesz nie wiedzieć, po który sięgnąć, by osiągnąć pożądany rezultat w postaci pełnej kondycji seksualnej. Lekiem, po który na pewno sięgnąć warto jest levitra. Tajemnicą leku jest substancja aktywna, która działa na procesy mające bezpośredni wpływ na wzwód. Chodzi mianowicie o przepływ krwi w komórkach penisa. W prąciu znajdują się ciała jamiste, do których napływa krew podczas wzwodu. Dopływ krwi musi być na tyle silny, by wzwód był pełny i długotrwały. Levitra zawiera vardenafil, który reguluje ukrwienie członka. Substancja ta należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5 jest enzymem, który hamuje napływ krwi do penisa. Inhibitory hamują działanie tego enzymu, dzięki czemu efekt jest odwrotny i członek jest silnie ukrwiony. Lek jest bezpieczny i pewny, o czym świadczą liczne badania kliniczne, a także opinie o leku publikowane w sieci przez mężczyzn, którzy z niego korzystają. Vardenafil poprawia wzwód u 98% mężczyzn korzystających z leku. To naprawdę imponujący wynik na tle wyników jakie dają inne leki na erekcję.

Jak działa levitra?

Lek działa w ten sposób, że pod wpływem pobudzenia seksualnego wywołanego stymulacją seksualną, do organizmu uwalniana jest substancja czynna, która rozszerza tętnice prącia, uciskając jednocześnie żyły odpowiadające za odprowadzanie krwi z członka. W ten sposób członek wypełnia się krwią, ale krew nie wypływa z niego zbyt szybko. To z kolei przekłada się na pełny i długotrwały wzwód.

Levitra - jak stosować?

Lek levitra nie jest obojętny dla całego układu sercowo naczyniowego. W związku z powyższym należy stosować go zgodnie ze wskazówkami lekarza. Jeśli nie ma takich wskazówek, trzeba kierować się tym co zawiera ulotka. Lek należy połknąć mniej więcej 30 do 60 minut przed planowanym stosunkiem płciowym. Tabletkę połyka się w całości i popija wodą. Aby nie osłabiać i nie opóźniać działania leku, nie należy łączyć go z alkoholem i ciężkimi potrawami. Na pierwszy raz najlepsza jest najniższa dawka leku, czyli 10 miligramów. Dawkę można zwiększyć, jeśli powyższa nie daje pożądanych skutków. Zwiększenie dawki levitra trzeba skonsultować z lekarzem. Lek zaczyna działać po mniej więcej 25 minutach. Efekt przyjęcia leku trwa do 5 godzin. Pamiętaj, że erekcja po levitra będzie pełna i długotrwała jeśli oboje z partnerką zaangażujecie się w grę wstępną i osiągniecie pobudzenie seksualne!

Levitra działa już po pierwszej tabletce. Dzięki niej, Ty i partnerka zaczniecie znów cieszyć się pełnym i satysfakcjonującym seksem.

Przeciwwskazania do stosowania leku.

Levitra to lek, a więc istnieją sytuacje, w których nie może być stosowana. Należy bezwzględnie przestrzegać poniższych przeciwwskazań. Leku nie wolno łączyć ze specyfikami zawierającymi azotany. W przypadku wystąpienia silnych reakcji alergicznych, należy odstawić lek. Reakcje takie mogą być objawem uczulenia na vardenafil lub inny składnik leku. Levitra nie nadaje się dla mężczyzn, którzy przebyli zawał serca lub udar mózgu.

Niestosowanie się do zaleceń lekarza lub wskazań na ulotce może prowadzić do wystąpienia silnych skutków ubocznych, takich jak biegunka, rumień, zawroty i bóle głowy, problemy z zatokami.

Równie niebezpieczne jest przekraczanie maksymalnej, dobowej dawki, która wynosi 20 miligramów. Korzystając z leku, należy upewnić się czy data ważności jest aktualna.

Dla kogo jest levitra?

Levitra jest lekiem na erekcję przeznaczonym dla mężczyzn dojrzałych płciowo. Lek działa szybko i bardzo skutecznie. Szczególnie dobrze radzi sobie z problemami z erekcją u nieco starszych mężczyzn. Specyfik dostępny jest bez recepty, ale przed rozpoczęciem jego stosowania warto skorzystać z pomocy lekarskiej. Najlepsza będzie konsultacja z seksuologiem, który pomoże określić przyczynę problemu. Chcąc wzmocnić działanie leku, warto zmienić tryb życia. Warto wprowadzić więcej ruchu i wysiłku fizycznego. Wskazane jest spożywanie produktów pełnoziarnistych, roślin strączkowych, warzyw, owoców i ryb morskich. W odzyskaniu pełnej formy seksualnej pomoże też odpowiednia proporcja między pracą, snem i odpoczynkiem.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.