Kamagra

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Wszystko o doskonałych lekach na erekcję kamagra

Wypróbuj któryś z doskonałych leków na erekcję kamagra

Masz problem z erekcją? Wiemy coś o tym i wiemy jak temu zaradzić. Ale najpierw dowiedz się, że problem ze wzwodem nie dotyka tylko Ciebie. Szacuje się, że w naszym kraju zmaga się z nim ponad 3,5 miliona mężczyzn w różnym wieku. Na świecie z problemem słabej erekcji lub jej braku boryka się ponad 150 milionów osób. Sam widzisz, że należysz do szerokiej rzeszy osób, które muszą rozwiązać swój problem. Kłopoty ze wzwodem mogą dotknąć każdego i po części jest to niezależne od samego mężczyzny. W pewnej mierze Ty i inni faceci macie wpływ na jakość erekcji. Zapewne nie wiesz, że zdolność do wzwodu zależna jest od ogólnego stanu zdrowia. Powiesz, że nic Ci nie jest, a jedyny Twój problem to słaby wzwód. Otóż może być tak, że nie odczuwasz jeszcze nadchodzących problemów zdrowotnych, a zwiastunem ich jest właśnie problem z erekcją. Zdolność do wzwodu uzależniona jest od stanu i kondycji naczyń krwionośnych w penisie, a te są takie same jak stan i kondycja żył i tętnic w całym ciele. Jakość erekcji uzależniona jest od trybu życia, jaki prowadzisz. Wpływa na nią to co jesz, to jak często i jak intensywnie się ruszasz, a także to z jakich używek korzystasz. Nie bez znaczenia jest również poziom stresu, ilość przepracowywanych godzin każdego dnia, ilość snu i odpoczynku. Być może twoje kłopoty ze wzwodem są sygnałem, że najwyższy czas coś zmienić. Zrezygnuj z tłustej diety, bogatej w cukier, sól i białą mąkę. Ogranicz jedzenie tłustego mięsa, zastępując je drobiem i rybami morskimi. Jedz dużo warzyw i owoców, zwłaszcza surowych; dostarczą Ci one niezbędnych witamin i minerałów. Zastanów się nad tym, czy nie jesteś przepracowany i przemęczony. Być może to wystarczy, by Twoja kondycja seksualna wróciła do normy. Jeśli powyższe działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, sięgnij po doskonały lek na erekcję kamagra.

Inne przyczyny problemów ze wzwodem.

Oprócz wymienionych przyczyn problemów ze wzwodem istnieje wiele innych. Kłopoty tego typu mają różne przyczyny w zależności od wieku mężczyzny. U najmłodszych mężczyzn w okolicach dwudziestego roku życia, za problemami ze wzwodem stoją najczęściej przyczyny psychogenne. Na pierwszy plan wysuwają się tu niepowodzenia w sferze seksualnej, kompleksy i obawa przed niesprawdzeniem się w roli kochanka. Nie bez znaczenia jest również obawa przed wczesnym ojcostwem i chorobami przenoszonymi drogą płciową. Z kolei u mężczyzn około czterdziestki, następuje spadek poziomu testosteronu, co skutkuje obniżoną sprawnością seksualną. U jeszcze starszych mężczyzn, sprawność ta obniża się na skutek starzenia się całego organizmu. W większości przypadków, skutecznym środkiem do odzyskania pełnej sprawności seksualnej są leki na erekcję. Do najlepszych, najchętniej używanych i najlepiej ocenianych przez mężczyzn należą środki z grupy kamagra.

Leki na erekcję kamagra

Leki na erekcję kamagra, to produkt oferowany przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Leki te produkowane są pod kontrolą Światowej Organizacji Zdrowia. Specyfiki Kamagra to cała grupa leków, spośród których każdy może wybrać to, co najbardziej mu odpowiada. Wszystkie produkty kamagra są bezpieczne, skuteczne, sprawdzone i bardzo chętnie stosowane przez mężczyzn na całym świecie. O tym, że tak jest, można przekonać się czytając wpisy na forach internetowych dla mężczyzn. Mężczyźni, którzy korzystają ze specyfików kamagra dzielą się tam swoimi opiniami na temat ich działania.

Jak działają doskonałe leki na erekcję kamagra?

Leki te działają szybko i skutecznie. Żeby zrozumieć ich działanie, trzeba poznać mechanizm erekcji. Erekcja, to reakcja na pobudzenie seksualne, objawiająca się usztywnieniem, zmianą pozycji i rozmiaru członka. Zmiany te zachodzą dzięki napływowi krwi do komórek prącia zwanych ciałami jamistymi. Wypełniony krwią członek jest sztywny, twardy i uniesiony w górę. Po jakimś czasie, krew odpływa z członka i wraca on do swojej zwykłej pozycji i rozmiaru. Kłopoty z erekcją polegają na zaburzeniu napływu krwi do członka i zbyt szybkim jej odpływie. Leki z grupy kamagra zawierają substancję aktywną, która działa zarówno na napływ krwi do członka, jak i za odpowiednio długie utrzymywanie się jej w tym narządzie. Substancją tą jest sildenafil, który rozszerza tętnice ułatwiając napływ krwi do członka i hamuje działanie enzymu odpowiedzialnego za jej odpływ. Kamagra na erekcję

Kamagra, to tabletki przyjmowane doustnie kilkadziesiąt minut przed stosunkiem. Lek dostępny jest bez recepty i w różnych dawkach. Jedna tabletka może zawierać 20, 50 lub 100 miligramów substancji czynnej. Efekt przyjęcia leku utrzymuje się przez kilka godzin. Tabletkę trzeba popić wodą. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż 100 miligramów leku. Najlepiej zacząć od mniejszej dawki – być może wystarczy i oszczędzisz pracy wątrobie!

Turkusowa kamagra gold na erekcję

Kolejny lek z rodziny kamagra, to niewielkie tabletki o turkusowej barwie i łatwym do połknięcia kształćcie – kamagra gold. W porównaniu z kamagra są silniejsze, działają szybciej i dają mocniejsze doznania seksualne. Kamagra gold musi być połykana wraz ze sporą ilością wody. W ciągu doby nie wolno brać więcej niż jedną tabletkę. Lek dostępny jest w aptekach bez recepty. Kamagra gold intensyfikuje wzwód bardziej niż kamagra, co jest odczuwalne i widoczne.

Słodka kamagra do ssania na erekcję

Ciekawą i ekscytującą propozycją z grupy specyfików na erekcję kamagra jest kamagra do ssania. Lek ma w tym wypadku postać słodkiej drażetki, którą wkłada się do ust i ssie aż do rozpuszczenia. Drażetka ma zmysłowy, owocowy smak. Lek działa dokładnie tak samo jak tradycyjne tabletki. W jego składzie znajduje się sildenafil intensyfikujący krążenie krwi w członku i przedłużający wzwód. Cukierkowa postać leku nie powinna Cię zwieść. Lek należy stosować zachowując wszystkie środki ostrożności. Przed użyciem trzeba zapoznać się z ulotką dołączoną do leku. Kamagra do ssania, to lek, który daje przyjemność już w chwili zażywania. Działa szybciej niż tradycyjna tabletka, ponieważ szybciej wchłania się do organizmu.

Wielosmakowa kamagra oral jelly w żelu na erekcję

Grupa leków na erekcję kamagra jest naprawdę rozbudowana. Kolejną propozycją z tej półki jest kamagra oral jelly w żelu. Tym razem, lek ma postać słodkiego żelu pakowanego w małe saszetki. Jedna saszetka zawiera jedną porcję leku. Forma leku jest inna - skład ten sam co klasycznej kamagry. W roli głównej występuje sildenafil, który w formie żelu szybciej dociera do krwi, dzięki czemu na efekty przyjęcia go czeka się fnaprawdę krótko. Producent leku kamagra w żelu zadbał o wieloraką pod względem smaku ofertę dla panów. Do dyspozycji kupujących jest kamagra w żelu o smaku słodkiej truskawki, kwaskowatej czarnej porzeczki, orzeźwiającego ananasa, aromatycznej poziomki, słodkiego banana, pysznego arbuza, świeżej mięty, pomarańczy cytryny i jabłka. Można również cieszyć się kamagrą w żelu smakującą czekoladą, wanilią i karmelem.

Musująca kamagra na erekcję

Do wyboru do koloru, tak można najkrócej scharakteryzować gamę leków kamagra. Bardzo wielu mężczyzn spośród tej grupy wybiera lek kamagra w formie pastylek musujących. Musująca kamagra działa dokładnie tak samo jak klasyczna postać leku. Różnica polega na tym, że działa szybciej, bo lek przyjęty w płynie szybciej dociera do krwioobiegu. Musująca kamagra, to tabletki w owocowym smaku, które należy rozpuścić w wodzie. W ten sposób zyskuje się smaczny napój, po wypiciu którego wraca zdolność do pełnej i długotrwałej erekcji.

Dwuskładnikowa super kamagra na erekcję

Do rodziny leków kamagra dołączył wyjątkowy specyfik – super kamagra. Specyfik wyjątkowy i jedyny taki na rynku, bo składający się z dwóch substancji aktywnych. Super kamagra zawiera sildenafil i dapoxetinę. Dzięki temu lek ma podwójną moc. Specyfik ma postać tradycyjnych tabletek, które połyka się w całości i popija wodą. Efekt przyjęcia leku zauważalny jest po mniej więcej trzydziestu minutach.

Erekcja po lekach kamagra

Wszystkie leki z grupy kamagra działają tak, że erekcja następuje w momencie, gdy mężczyzna osiągnie stan pobudzenia seksualnego. Mówiąc wprost, partnerzy muszą zrobić swoje zanim swoje zrobi lek!

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.