Kamagra Oral Jelly

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 154,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 224,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 315,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 392,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 455,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 840,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 540,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
40 opakowań 280 saszetek 2 520,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł

Informacje

Kamagra Oral Jelly i seks zaczyna smakować!

Odzyskaj smak seksu z Kamagra Oral Jelly!

Poszukujesz czegoś innego niż tradycyjne leki na wzwód? Zależy Ci na czymś nowoczesnym, bezpiecznym i przyjemnym? Nowatorskie spojrzenie na kłopoty z erekcją prezentuje indyjska firma farmaceutyczna, oferująca lek Kamagra Oral Jelly. Lek działa, wspomagając długotrwałą pełną erekcję u mężczyzn w każdym wieku. Medykament jest najnowszą wersją tradycyjnej i świetnie znanej mężczyznom na całym świecie kamagry. Nowa forma leku zachowała to, co w nim najlepsze, a więc skład i działanie. Główną rolę w Kamagra Oral Jelly odgrywa substancja o nazwie sildenafil, która intensyfikuje przepływ krwi w członku. Nowatorstwo leku polega na nadaniu mu bardzo atrakcyjnej postaci, jaką jest żel. Wygoda użytkowania żelu polega na tym, że jest rzadki, ma miły smak i nadaje się do picia. Nie trzeba popijać go wodą. Zawartość saszetki wyciska się prosto do ust.

Problem z erekcją u mężczyzn

Problem zaburzonej erekcji dotyka bardzo wielu mężczyzn. Na tego typu kłopoty uskarża się ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Mówiąc wprost, mając kłopoty z erekcją nie jesteś niechlubnym wyjątkiem. Przeciwnie, dotknął cię bardzo powszechny problem, którego nie należy się wstydzić. W samej Polsce, na kłopoty ze wzwodem narzeka ponad 3,5 miliona panów w różnym wieku. Jest ich tak dużo, ponieważ coraz więcej czynników związanych z dzisiejszym trybem życia wywołuje tego typu kłopoty. Czasy, w których na kłopoty ze wzwodem narzekali głównie panowie w okolicy pięćdziesiątki mamy już za sobą. Niestety, na zaburzenia wzwodu uskarżają się dziś młodzi i bardzo młodzi mężczyźni. Do gabinetów seksuologicznych i aptek trafiają panowie przed czterdziestką, przed trzydziestką, a nawet tuż po dwudziestce. U najmłodszych, problem z erekcją jest najczęściej skutkiem obawy przed niesprawdzeniem się jako mężczyzna, przed ośmieszeniem się przed kobietą, przed krytyką ze strony partnerki itp. U mężczyzn nieco starszych, za kłopoty ze wzwodem odpowiada głównie styl życia, czyli brak ruchu i wysiłku fizycznego, zła dieta, stres, przemęczenie i przepracowanie. Panowie w okolicy czterdziestki odczuwają spadek kondycji seksualnej z powodu obniżonego poziomu testosteronu – hormonu odpowiedzialnego za aktywność seksualną. Problemy ze wzwodem bywają często oznaką rozwijającej się choroby ogólnoustrojowej, takiej jak nadwaga, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienia lub zbyt niskiego ciśnienia tętniczego, choroby serca itp. Niby jedno z drugim nie ma nic wspólnego, a jednak ma, bo zdolność do erekcji zależy od stanu i kondycji całego układu krwionośnego. W niektórych przypadkach, erekcja jest zaburzona z przyczyn w ogóle niezależnych od mężczyzny. Chodzi mianowicie o przebyte choroby, zabiegi chirurgiczne penisa, przyjmowane leki, nieprawidłowości w budowie członka. Niezależnie od przyczyn kłopotów z erekcją, Kamagra Oral Jelly pomaga odzyskać pełnię formy.

Kamagra Oral Jelly na świetną kondycję seksualną mężczyzny!

Wymienione wyżej czynniki, mogą w różnym stopniu zaburzać erekcję. Jedno jest pewne, że kłopoty ze wzwodem nie mijają same z siebie. Mogą minąć, jeśli są chwilowe i przejściowe. Jeśli jednak sytuacja nie poprawia się z upływem tygodni, problem trzeba potraktować poważniej i udać się po pomoc. Najlepiej udzieli jej specjalista od sfery seksualnej, czyli seksuolog. Na podstawie rozmowy, wstępnie określi indywidualne przyczyny problemu i da wskazówki do dalszego działania. Lekarz podpowie też jak stosować lek na erekcję, który ma najbardziej atrakcyjną postać. Chodzi o Kamagra Oral Jelly, która dostępna jest w formie rzadkiego, wielosmakowego żelu do picia. Lek gwarantuje przyjemność i satysfakcję czerpaną z udanego seksu, ale daje coś jeszcze. Zanim rozpocznie się gra zmysłów, mężczyzna doświadcza przyjemności smakowej. Leki, które smakują to coś zupełnie nowego. Do wyjątków tego typu należy Kamagra Oral Jelly.

Smak Kamagra Oral Jelly

Producenci leku zadbali o to, by już samo przyjmowanie go było przyjemne. Lek Kamagra Oral Jelly ma postać żelu, któremu nadano różne smaki. Można więc wybierać to, co się lubi lub zmieniać smak, by się nie nudzić. Żelowa Kamagra Oral Jelly dostępna jest w smakach najpopularniejszych owoców i nie tylko. Do dyspozycji mężczyzn jest żel o smaku soczystej pomarańczy, świeżej truskawki, słodkiego banana oraz orzeźwiającego ananasa. Obecnie można też cieszyć się smakiem winogron, zielonego jabłka, poziomki i czarnej porzeczki. Wielbiciele czekolady znajdą Kamagra Oral Jelly w swoim ulubionym smaku. Lek dostępny jest także w postaci żelu o smaku karmelowym. Od niedawna, panowie mogą rozkoszować się także waniliowym smakiem specyfiku. To jeszcze nie koniec, bo na liście smaków Kamagra Oral Jelly występuje też róża, cytryna, arbuz, wiśnia, kiwi, figa, a nawet liczi.

Smaków jest tak dużo, że przez wiele tygodni można cieszyć się czymś nowym.

Jak działa Kamagra Oral Jelly?

Kamagra Oral Jelly działa niezawodnie, skutecznie i szybko. Chcąc przekonać się, że tak jest, znajdź w sieci opinie o tym leku. Zamieszczają je mężczyźni, którzy korzystają z niego od lat. Kamagra Oral Jelly działa szybciej niż tradycyjna tabletka. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej formy żelu. Żel wchłania się szybciej niż tabletka i na efekt czeka się znacznie krócej. Kamagra Oral Jelly jest bardzo skuteczna dzięki substancji aktywnej i jej dawce. Substancją aktywną leku jest sildenafil, który wpływa bezpośrednio na ukrwienie członka. Jako inhibitor fosfodiesterazy typu5, sildenafil hamuje odpływ krwi z naczyń krwionośnych penisa. Dzięki temu, erekcja jest pełna i długotrwała. W jednej saszetce znajduje się porcja leku na jeden raz, zawierająca 100 miligramów sildenafilu.

Jak stosować Kamagra Oral Jelly?

Lek należy przyjąć mniej więcej kwadrans przed stosunkiem płciowym. Żel wyciska się z tubki do ust i nie popija go. W ciągu doby nie należy przyjmować więcej niż jedną saszetkę. 100 miligramów sildenafilu, to najwyższa, dopuszczalna dobowa dawka tej substancji. Leku nie należy łączyć z alkoholem, ani ciężkimi potrawami. Powoduje to osłabienie działania i opóźnienie go.

Efekt po Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly daje efekt w postaci pełnego i długo utrzymującego się wzwodu. Aby nastąpił wzwód, mężczyzna musi być pobudzony seksualnie. Tylko pod wpływem takiego pobudzenia, krew zaczyna wpływać do prącia i następuje wzwód. Zdolność do erekcji utrzymuje się przez 6 godzin od połknięcia żelu.

Kamagra Oral Jelly – przeciwwskazania

Kamagra Oral Jelly, to świetny lek na erekcję. Niestety, także w jego przypadku istnieją sytuację, w których nie można go stosować. Z leku nie mogą korzystać mężczyźni po zawale serca i udarze mózgu. Nie służy on również pacjentom z ciężkimi schorzeniami wątroby i nerek. Po Kamagra Oral Jelly nie mogą sięgać mężczyźni z chorobami układu krążenia, chorobami serca, wrodzonym zwyrodnieniem siatkówki, arytmią serca i nadciśnieniem tętniczym.

Korzystaj bezpiecznie z Kamagra Oral Jelly

Kamagra Oral Jelly ma postać pysznych, kolorowych i słodkich żeli, ale to wciąż lek, który działa na układ sercowo naczyniowy. W żadnym razie nie należy traktować go jak słodkiej przekąski w łóżku. Bezwzględnie trzeba utrzymywać go z dala od dzieci. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych objawów, konieczna jest konsultacja z lekarzem. Objawy niepożądane mogą świadczyć o uczuleniu na sildenafil lub inny składnik leku.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.