Kamagra GOLD

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 44,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
2 blistry 8 tabletek 80,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
3 blistry 12 tabletek 108,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
4 blistry 16 tabletek 128,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 140,00 zł Cena za tabletkę: 7,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 260,00 zł Cena za tabletkę: 6,50 zł
20 blistrów 80 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 6,00 zł
40 blistrów 160 tabletek 880,00 zł Cena za tabletkę: 5,50 zł
80 blistrów 320 tabletek 1 600,00 zł Cena za tabletkę: 5,00 zł

Informacje

Kamagra Gold – złoty środek na erekcję!

Sięgnij po złoty środek na erekcję Kamagra Gold!

Problem z erekcją jest bardziej powszechny niż myślisz. Możesz być pewny, że dotyka on nie tylko Ciebie. Trudno w to uwierzyć, ale miliony mężczyzn w Polsce i na świecie doświadczają tego typu kłopotów. Tak wyglądają dane szacunkowe, bo właściwą reakcję na takie problemy wykazuje o wiele mniejsza grupa. Z ponad 3,5 miliona Polaków, którzy mają zaburzenia wzwodu, tylko nieco ponad 250 tysięcy właściwie podeszło do problemu.

Podejdź właściwie do problemu z erekcją!

Od Ciebie zależy w jaki sposób potraktujesz swój problem z erekcją. Możesz udawać, że go nie ma, możesz nie rozmawiać o nim z partnerką, możesz nie szukać pomocy i łudzić się, że problem zniknie sam, tak samo jak się pojawił. Takie podejście do problemu niczego nie zmieni. Może jedynie sprawić, że problem się pogłębi i powrót do pełnej sprawności seksualnej będzie dłuższy i bardziej skomplikowany. Chcąc właściwie potraktować swój problem, zacznij od tego, że zastanowisz się jak długo trwają Twoje kłopoty ze wzwodem. Jeśli trwają dłużej niż kilka tygodni, a prawie wszystkie próby odbycia pełnego stosunku płciowego kończą się niepowodzeniem, masz zaburzenie erekcji i musisz działać. Chwilowe problemy ze wzwodem nie trwają dłużej niż 2-3 tygodnie. Wiedząc już, że twoje kłopoty ze wzwodem są zaburzeniem erekcji, porozmawiaj o tym szczerze z partnerką. Powrót do pełnej formy seksualnej wymaga zaangażowania nie tylko od Ciebie. Twoja partnerka musi znać sytuację, rozumieć ją i wspierać Ciebie w dochodzeniu do dawnej kondycji. Byłoby idealnie jeśli udałoby Ci się określić przyczyny Twoich kłopotów. W określeniu ich pomoże Ci w pewien sposób ten artykuł, ale o wiele lepiej zrobi to specjalista seksuolog.

Dlaczego masz problemy z erekcją?

Twoje problemy z erekcją mogą wynikać z wielu przyczyn. Kłopoty tego typu mogą być spowodowane czynnikami związanymi z wiekiem. Bardzo młodzi mężczyźni miewają zaburzenia erekcji na skutek pierwszych, często nieudanych doświadczeń seksualnych. Doświadczenia te bywają nieudane, ponieważ pierwszym próbom towarzyszy stres związany z wysokimi oczekiwaniami w tym zakresie. Młody mężczyzna tak bardzo chce się sprawdzić i stanąć na wysokości zadania, że w efekcie mu się to nie udaje. Negatywne emocje związane z pierwszymi porażkami w kontaktach z kobietami przekładają się na problemy z erekcją. Problemy te u bardzo młodych mężczyzn mogą być efektem wstydu, kompleksów, poczucia winy i lęku przed zapłodnieniem i ciążą. Z kolei mężczyźni dobiegający czterdziestki miewają kłopoty ze wzwodem z powodu spadku poziomu testosteronu. Hormon ten odpowiada za popęd seksualny i seksualną kondycję mężczyzny.

Problemy z erekcją, a styl życia.

Zapewne nie masz pojęcia o tym, że problemy z erekcją mogą być skutkiem niezdrowego stylu życia. Styl taki jest dziś powszechny i wynika z warunków, w których żyjemy. A żyjemy wygodnie, prawie cały czas siedząc, co powoduje, że dostarczamy sobie zbyt mało ruchu i wysiłku fizycznego. W pośpiechu i z lenistwa jemy byle co, a więc karmimy się gotowym jedzeniem, pełnym soli, tłuszczów trans, cukru i węglowodanów. Nie stronimy też od używek, alkoholu i tytoniu, co też przekłada się na stopniowe pogarszanie się stanu zdrowia, a więc i kondycji seksualnej. Chcąc utrzymać dobrą formę seksualną lub odzyskać ją, warto zwrócić uwagę na codzienne nawyki związane z ruchem, jedzeniem, wypoczynkiem i pracą. Przemęczenie, przepracowanie, brak snu i stres również negatywnie wpływają na zdolność do erekcji.

Bezpośrednie przyczyny problemów ze wzwodem

Bezpośrednią przyczyną problemów ze wzwodem jest słaby przepływ krwi przez naczynia krwionośne usytuowane w penisie. Wzwód polega na tym, że do członka napływa krew i zostaje tam tak długo, ile trzeba do odbycia pełnego stosunku płciowego. Napływ krwi do członka jest słaby jeśli znajdujące się tam żyły i tętnice są słabsze lub przytkane blaszkami miażdżycowymi. Blaszki miażdżycowe wytwarzają się w naczyniach krwionośnych pod wpływem braku ruchu, niewłaściwej diety, otyłości, nadwagi itp. Innymi słowy, osłabione naczynia krwionośne w całym ciele powodują słabszą i krótszą erekcję. Widzisz teraz, że stan Twojego zdrowia nie jest obojętny dla twojej kondycji seksualnej.

Przyczyny problemów z erekcją, które nie zależą od Ciebie

Istnieją również przyczyny problemów z erekcją, które w ogóle nie zależą od Ciebie. Mówiąc inaczej, nie masz żadnego wpływu na to, że się pojawią i wywołają określony skutek. Do niezależnych od człowieka przyczyn kłopotów ze wzwodem należy nieprawidłowa budowa penisa, zapalenia gruczołu krokowego, schorzenia neurologiczne, zabiegi chirurgiczne członka. Problemy z erekcją mogą być również wywołane przyjmowanymi lekami. Ze względu na złożoność przyczyn kłopotów ze wzwodem, dla konkretnego określenia ich konieczna jest konsultacja ze specjalistą. Lekarz określi przyczyny problemu i przepisze najlepszy dla Ciebie lek na erekcję.

Kamagra Gold – niezawodny lek na erekcję!

Kamagra, to jeden z najczęściej kupowanych i najbardziej cenionych przez mężczyzn leków na wzwód. Lek jest produkowany w Indiach przez tamtejszy koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Znawcy tematu doskonale wiedzą, że rodzina Kamagra, to nie jeden, ale wiele leków, spośród których każdy może wybrać ten, który najlepiej mu odpowiada. Poszczególne leki różnią się składnikami aktywnymi i ich dawkami. Lekiem do zadań specjalnych jest Kamagra Gold. Specyfik ten odznacza się wyjątkowo silnym działaniem. Działanie to zawdzięczamy składnikowi aktywnemu, którego jest tu wyjątkowo dużo. Kamagra Gold zawiera aż 100 miligramów substancji aktywnej w jednej tabletce. Substancją tą jest sildenafil. Mówimy to o organicznym związku chemicznym zaliczanym do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Fosfodiesteraza typu 5, to enzym, który inicjuje odpływ krwi z członka i zakończenie erekcji. Gdy jest go za dużo lub działa zbyt silnie, erekcja trwa zbyt krótko, by możliwe było odbycie pełnego stosunku. Aby erekcja trwała dłużej i krew nie odpływała z członka, potrzebna jest substancja, która zahamuje działanie fosfodiesterazy. Takie działanie wykazuje sildenafil. Przy okazji, substancja ta inicjuje szybszy silniejszy napływ krwi do ciał jamistych członka, co jest niezbędne by doszło do erekcji. Kamagra Gold ma postać tabletek, które połyka się w całości i popija wodą. Lek należy połknąć mniej więcej 30 minut przed stosunkiem. Działanie leku trwa cztery godziny, tak więc z grą wstępną nie trzeba się spieszyć.

Erekcja po Kamagra Gold

Erekcja po Kamagra Gold jest pełna i długotrwała. Lek wykazuje działanie u mężczyzn niezależnie od wieku i przyczyn problemów ze wzwodem. Aby osiągnąć erekcję, konieczna jest stymulacja seksualna, tak jak ma to miejsce w warunkach, gdy nie stosuje się środka na wzwód. Podczas stymulacji seksualnej, partner i partnerka powinni wykazać równorzędne zaangażowanie.

Kamagra Gold, lek skuteczny i bezpieczny

Stosując Kamagra Gold trzeba mieć na uwadze, że jest to lek, a nie suplement diety. Obecna w leku substancja aktywna działa na układ krążenia i serce. Z tego chociażby względu nie wolno przekraczać maksymalnej dawki leku na dobę, która wynosi 100 miligramów. Przed pierwszym użyciem Kamagra Gold należy zapoznać się z treścią dołączonej ulotki. Wskazana konsultacja ze specjalistą lub farmaceutą. Tabletki Kamagra Gold nie mogą być przyjmowane bez popicia. Nie wolno łączyć ich z alkoholem i tłustymi potrawami, ponieważ negatywnie wpływa to na działanie leku.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.