Kamagra do ssania

Producent Ajanta Pharma / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 80,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
2 blistry 8 tabletek 152,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
3 blistry 12 tabletek 216,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
4 blistry 16 tabletek 256,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 560,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 1 040,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Kamagra do ssania – słodki sposób na problemy ze wzwodem!

Załatw to na słodko – wypróbuj lek na erekcję Kamagra do ssania

Czy to Twoja historia? Wystarczy zajrzeć na jedno z licznych forów internetowych dla mężczyzn, by poznać historię tych, którzy mają problemy z erekcją. Prawie zawsze jest tak samo. Zaczyna się niewinnie, ot po prostu czasami nie wychodzi. Potem nie wychodzi coraz częściej, później już prawie nigdy. Relacja między wieloletnimi i kochającymi się partnerami zaczyna się chwiać. W końcu dochodzi do tego, że wcale ze sobą nie współżyją i zastanawiają się nad przyczyną takiej sytuacji. Jeśli opisana historia jest podobna do Twojej, wszystko wskazuje na to, że masz poważny problem z erekcją. Problem taki jest poważniejszy niż Ci się wydaje. Pozornie dotyczy tylko sfery seksualnej, w rzeczywistości wpływa jednak na jakość całego życia. Niemożność zaspokojenia popędu seksualnego, brak możliwości zadowolenia siebie i partnerki, przekłada się na gorsze funkcjonowanie w ciągu dnia, na przykład w pracy. Problemy z erekcją to dziś powszechne zjawisko. Szacuje się, że doświadcza ich ponad 150 milionów mężczyzn na świecie i ponad 3,5 miliona mężczyzn w Polsce. Nie jesteś jedyny i nie jesteś sam. Jeśli tylko zechcesz, możesz skorzystać z fachowej pomocy. Jeśli tego nie zrobisz, pogorszysz sytuację swoją i swojej partnerki.

Problem z erekcją, co robić?

Długotrwałe zaburzenia wzwodu nie znikną bez konkretnego działania z Twojej strony. Aby zacząć działać, musisz pokonać wstyd. Potraktuj swoje kłopoty ze wzwodem jak każdą inną dolegliwość zdrowotną. Najpierw spróbuj określić jak długo trwają Twoje kłopoty. Następnie porozmawiaj o tym z partnerką. Możecie umówić się wspólnie na wizytę u specjlisty. Najlepszym wyborem jest seksuolog, który fachowo spojrzy na całą sytuację i podpowie jak sobie z nią poradzić. Przed spotkaniem ze specjalistą sprawdź jak działa Kamagra do ssania. Najwięcej na ten temat przeczytasz poniżej, a także na męskich forach internetowych, gdzie mężczyźni wypowiadają się o tym leku. Zdecydowana większość mężczyzn, którzy raz spróbowali tego specyfiku, nie zamienia go na żaden inny.

Jak leczyć problemy z erekcją?

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Naukowcy szukają jej od co najmniej kilkunastu lat. Właśnie wtedy opracowano pierwszą recepturę tabletki na erekcję, jaką była viagra. Znaleziono wówczas pierwszą substancję, która pomaga osiągnąć erekcję i utrzymać ją wystarczająco długo, by odbyć pełen stosunek seksualny. Leczenie problemów ze wzwodem, zależy oczywiście od przyczyn, które je wywołały. I tu pojawia się kłopot, ponieważ przyczyn tych jest bardzo wiele i są bardzo złożone. Na dodatek, w dużej mierze uzależnione są od indywidualnej sytuacji danego mężczyzny. Ogólnie rzecz biorąc, na problemy ze wzwodem działa się pośrednio i bezpośrednio. Pośrednie leczenie tego typu kłopotów polega na działanie na czynniki ogólne. Czynnikami takimi są choroby układu krążenia oraz nadwaga, cukrzyca i otyłość. Choroby te osłabiają naczynia krwionośne, również te znajdujące się w członku. Lecząc je ogranicza się postępowanie problemów ze wzwodem. Bezpośrednie leczenie zaburzeń erekcji polega na działaniu na to, co dzieje się w członku. Zachodzące tam procesy są bardzo skomplikowane i złożone. W penisie działają enzymy, które hamują i przyspieszają różne procesy. Konkretnie chodzi o napływ krwi do ciał jamistych i odpływ krwi z tych ciał. Erekcja następuje wówczas, gdy ciała te napełniają się krwią, w wyniku czego członek zmienia swój rozmiar, twardość i pozycję. Erekcja zanika i członek powraca do normalnego stanu, gdy krew wypłynie z ciał jamistych. Gdy erekcja jest zaburzona, zbyt mało krwi dopływa do członka i zbyt szybko wypływa ona z penisa. Bezpośrednie działanie na ukrwienie członka wykazuje lek na erekcję Kamagra do ssania. Bezpośrednie leczenie problemów z erekcją polega więc na przyjmowaniu odpowiedniego leku.

Co powoduje problemy z erekcją?

Problemy takie powodowane są licznymi czynnikami. Jednym z nich jest wiek. Co innego zaburza erekcję u mężczyzn między 20 a 30 rokiem życia, co innego odpowiada za kłopoty ze wzwodem u mężczyzn w okolicy czterdziestki, a jeszcze co innego sprawia, że na słabszą potencję narzekają panowie w okolicy pięćdziesiątki i starsi. Powodem problemów z erekcją u najmłodszych mężczyzn jest zazwyczaj stres związany z wymaganiem od siebie perfekcyjnych umiejętności i bycia supermenem. Młodzi mężczyźni chcą od razu być mistrzami seksu, albo myślą, że muszą nimi być. Dwudziestokilkulatki miewają zaburzenia erekcji także z powodu kompleksów, poczucia winy i wstydu. Nierzadko też miewają je na skutek obawy przed ciążą, problemów emocjonalnych lub negatywnych doświadczeń w zakresie sfery seksualnej. U mężczyzn nieco starszych, za kłopoty ze wzwodem odpowiada głównie styl życia. Chodzi o zbyt długie przebywanie w pozycji siedzącej, zbyt rzadki wysiłek fizyczny i ruch, dietę ubogą w minerały, witaminy i błonnik, alkohol, papierosy i używki. Na obniżenie sprawności seksualnej wpływa też stres, przepracowanie, przemęczenie i brak snu. Jeśli należysz do grupy mężczyzn zbliżających się do czterdziestki i masz problemy ze wzwodem, musisz wiedzieć, że mogą one być skutkiem naturalnego obniżania się poziomu testosteronu w Twoim organizmie. Mniejsza ilość tego hormonu zmniejsza popęd seksualny i zdolność do wzwodu. Jeśli natomiast zbliżasz się do pięćdziesiątki lub masz więcej lat – Twoje problemy z potencją są naturalnym efektem starzenia się. Niezależnie od tego ile masz lat i co powoduje Twoje problemy ze wzwodem, rozwiązaniem jest doskonały lek na erekcję Kamagra do ssania.

Kamagra do ssania – słodko, przyjemnie, skutecznie!

Kamagra do ssania, to lek, który łączy w sobie wyjątkowe właściwości. Jest skuteczny, szybki, bezpieczny i przyjemny w zażywaniu. Można powiedzieć, że z lekiem tym przyjemność jest podwójna i zaczyna się już w chwili wzięcia go do ust. Producent leków z rodziny kamagra oferuje tym razem lek w nowej postaci. Kamagra do ssania, to nie tradycyjna tabletka, którą połyka się w całości, lecz kapsułka, którą wkłada się do ust i ssie tak długo, aż się rozpuści. Słodka i przypominająca cukierek forma leku niczego nie zmienia. Kamagra do ssania to prawdziwy lek, w którego stosowaniu należy przestrzegać zasad ostrożności. Głównym składnikiem leku jest sildenafil – substancja intensyfikująca napływ krwi do członka i hamująca odpływ krwi z tego narządu. Dzięki temu można osiągnąć pełną erekcję i utrzymać ją przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku. Sildenafil należy do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5, czyli substancji powstrzymujących odpływ krwi z ciał jamistych członka. Gdy ciała te wypełnione są krwią, członek zachowuje charakterystyczną pozycję, twardość i rozmiar, dzięki czemu jest zdolny do penetracji pochwy. Erekcja po Kamagra do ssania zadowala mężczyzn w każdym wieku. Lek działa niezwykle szybko, ponieważ rozpuszczony w jamie ustnej wchłania się dużo szybciej niż twarda tabletka połknięta w całości i rozpuszczana dopiero w przewodzie pokarmowym. Kapsułkę należy spożyć mniej więcej pół godziny przed planowaną akcją. Lek zaczyna działać mniej więcej po tym czasie. Erekcja po Kamagra do ssania nie następuje automatycznie i bez Twojego udziału. Ty i Twoja partnerka musicie zrobić to co zawsze, a więc z równym zaangażowaniem oddać się wzajemnym pieszczotom podczas gry wstępnej. Do wystąpienia wzwodu po leku konieczne jest pobudzenie seksualne.

Bądź bezpieczny z Kamagra do ssania!

Kamagra do ssania to nie landrynka, choć wygląda i smakuje podobnie. To lek, który działa na układ sercowo naczyniowy, w związku z czym musisz go stosować zgodnie ze wskazówkami specjalisty lub producenta. Jeśli nie konsultujesz się z lekarzem, koniecznie przeczytaj ulotkę dołączoną do leku. Nie przekraczaj maksymalnej dawki specyfiku, która wynosi 100 miligramów. Tyle substancji czynnej zawiera jedna tabletka. Nie korzystaj z Kamagra do ssania jeśli przeszedłeś udar mózgu lub zawał serca. Nie sięgaj po ten lek, jeśli masz poważne problemy z ciśnieniem tętniczym, nerkami, sercem lub wątrobą. Nie bierz leku jeśli jesteś uczulony na sildenafil lub którąkolwiek z substancji pomocniczych. Odstaw lek jeśli wystąpią uciążliwe reakcje alergiczne.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.