Eriacta

Producent Ranbaxy / Sildenafil Citrate 100mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 56,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
2 blistry 8 tabletek 96,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
4 blistry 16 tabletek 176,00 zł Cena za tabletkę: 11,00 zł
5 blistrów 20 tabletek 200,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł
10 blistrów 40 tabletek 360,00 zł Cena za tabletkę: 9,00 zł
20 blistrów 80 tabletek 640,00 zł Cena za tabletkę: 8,00 zł

Informacje

Eriacta i problemy z erekcją masz z głowy!

Wypróbuj eriacta i przekonaj się jak działa ten lek!

Kłopoty z erekcją to nadal wstydliwy problem. Szacuje się, że na świecie zmaga się z nimi ponad 150 milionów mężczyzn. W naszym kraju jest ich ponad 3,5 miliona. Fakty są takie, że tylko niewielka część tej grupy pokonała wstyd i zaczęła korzystać z pomocy. Dla większości mężczyzn, kłopoty ze wzwodem, to wciąż temat tabu, o którym najlepiej nie rozmawiać. Tymczasem, brak reakcji na problem niczego nie zmieni. Zastanawiasz się, czy Twoje kłopoty z erekcją to tylko kłopoty czy już zaburzenie? Jedno od drugiego różni się czasem występowania. Przejściowe kłopoty ze wzwodem pojawiają się zazwyczaj w reakcji na jakąś trudną sytuację życiową i znikają, gdy sytuacja ta się zmienia lub związany z nią stres maleje. Kłopoty stałe, czyli zaburzenia erekcji pojawiają się bez żadnej przyczyny, którą mógłbyś określić. Charakteryzują się tym, że nie znikają mimo upływu czasu, a wręcz przeciwnie, ulegają nasileniu. Jeśli Twoje kłopoty z erekcją trwają dłużej niż kilka tygodni to prawdopodobnie jest to zaburzenie, które wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Problemy ze wzwodem, to nic innego jak zwyczajne kłopoty medyczne. Właśnie dlatego nie należy się ich wstydzić, ani obwiniać się za nie. Działania na rzecz odzyskania pełnej sprawności seksualnej najlepiej zacząć od rozmowy z osobą, która podobnie jak Ty odczuwa pogorszenie się jakości życia intymnego. Chodzi oczywiście o Twoją partnerkę. Leczenie zaburzeń erekcji jest udane, jeśli partnerka wspiera Cię i rozumie. W żadnym razie nie powinna krytykować Cię czy wyśmiewać. Tym, co może zrobić najlepszego jest zachęcanie Ciebie do skorzystania z fachowej pomocy.

Fachowa pomoc w problemach z erekcją

Od wielu lat naukowcy poszukiwali sposobów na problemy ze wzwodem. Dziś można powiedzieć, że je znaleźli, choć nadal poszukują i doskonalą je. Wiadomo już, że erekcja szwankuje z bardzo różnych i bardzo wielu powodów. Sposobem na odzyskanie pełnej sprawności w sypialni są leki na erekcje, a także współistniejące z nimi oddziaływania zalecone przez specjalistę. A jakie leki na erekcję wybrać? Dlaczego niektóre polecane są przez lekarzy częściej a inne rzadziej? To, jaki lek zaproponuje lekarz, zależy w dużej mierze od tego, jakie przyczyny wywołały problem.

Przyczyny problemów z erekcją

Problemy z erekcją są skutkiem działania licznych i nakładających się na siebie przyczyn. Specjaliści dzielą je na bezpośrednie i pośrednie, a także fizyczne i psychiczne. Aby zrozumieć bezpośrednią przyczynę kłopotów z erekcją trzeba znać i rozumieć mechanizm samej erekcji. Na pewno nie wiesz jak bardzo skomplikowany jest ten mechanizm. Podczas stosunku, w penisie zachodzi wiele skomplikowanych i złożonych procesów. Chemicznych. Wytwarzane są enzymy, które pobudzają i hamują różne mechanizmy. Najprościej rzecz ujmując, erekcja polega na tym, że do penisa napływa krew. Wypełniony nią penis jest duży, sztywny i twardy. Po upływie kilku minut, krew odpływa z tego narządu, skutkiem czego staje się on miękki i opada. Bezpośrednią przyczyną kłopotów z erekcją jest słabe ukrwienie penisa. Krew zbyt wolno napływa do komórek jamistych prącia lub zbyt szybko wypływa z członka. Pośrednią przyczyną kłopotów ze wzwodem jest stan i kondycja układu krwionośnego. Chodzi o to, że na skutek różnych czynników, naczynia krwionośne w ciele zaczynają się zatykać. Odpowiada za to głównie brak ruchu i dieta bogata w niezdrowe tłuszcze trans. Przez częściowo zatkane naczynia krew płynie wolniej, co ma miejsce również w członku. Pośrednią przyczyną problemów ze wzwodem jest najczęściej niezdrowy tryb życia: częste przebywanie w pozycji siedzącej, dużo cukru, soli, węglowodanów i tłuszczów w diecie. Na kondycję seksualną ma negatywny wpływ także stres, przemęczenie, przepracowanie, zbyt mała ilość snu. Nie bez winy są też używki i nałogi.

Problemy z erekcją, a wiek mężczyzny

Specjaliści wiedzą już, że problemy z erekcją uwarunkowane są różnymi czynnikami w zależności od wieku pacjentów. Problemy takie występują nawet u bardzo młodych mężczyzn. Trudno w to uwierzyć, bo są oni zdrowi i pełni ochoty na seks. Szwankująca erekcja jest w ich wypadku najczęściej wynikiem zbyt wysokich oczekiwań, jakie stawiają sami sobie w zakresie kompetencji seksualnych. W dzisiejszym świecie, młodzi mężczyźni pragną sprawdzać się w roli doświadczonych kochanków. Jest to niemożliwe, bo tak jak wszystko, umiejętności seksualne wymagają pewnego doświadczenia. Młody mężczyzna, który w pierwszych stosunkach z partnerkami nie sprawdzi się tak jakby tego chciał, obawia się kolejnych zbliżeń. Wrażliwy organizm reaguje na tę obawę tak, że blokuje erekcję. Im bardziej mężczyzna boi się porażki, tym bardziej utrwalają się te problemy. Kłopoty ze wzwodem u najmłodszych pacjentów gabinetów seksuologicznych mają źródło w psychice. Chodzi o kompleksy związane ze sferą seksualną, obawę przed porażką. Lęk przed ciążą i wczesnym rodzicielstwem, a także wzorce związane z seksem wyniesione z domu i nabyte w procesie wychowawczym. Panowie około trzydziestki, miewają kłopoty z potencją najczęściej z przyczyn, takich jak niezdrowy tryb życia, zła dieta, przemęczenie i stres. Zbliżając się do czterdziestki, mężczyzna może odczuwać spadek kondycji seksualnej z powodu obniżonego poziomu testosteronu. Hormon ten warunkuje zdolność do wzwodu i odpowiada za męski popęd seksualny. Jeszcze później, kłopoty z erekcją są naturalną konsekwencją starzenia się organizmu. Nie znaczy to oczywiście, że panowie po czterdziestce, pięćdziesiątce czy starsi muszą pogodzić się z tym faktem. Nie muszą, bo mają do dyspozycji leki poprawiające erekcję w każdym wieku.

Jakie leki na erekcję wybierać?

Leków na erekcję jest dziś naprawdę dużo. Nie wszystkie jednak działają tak samo. Nie wszystkie są równie skuteczne i bezpieczne. Nie wszystkie dają te same efekty. Słowem, nie po wszystkie warto sięgać i wydawać na nie pieniądze. Skuteczność i bezpieczeństwo leków na erekcję zależy od zastosowanych w nich substancji i dawek tych substancji. Najskuteczniejszymi i najbezpieczniejszymi środkami na wzwód są te, które zawierają substancje chemiczne doskonale zbadane przez naukowców i sprawdzone przez wieloletnią praktykę i doświadczenie. Do substancji takich należy sildenafil. Związek ten obecny jest w tabletkach eriacta. Tabletki te należą do najchętniej stosowanych przez mężczyzn. Bardzo często lekarze polecają je pacjentom w różnym wieku uskarżającym się na problemy ze wzwodem. Sildenafil należy do związków będących inhibitorami fosfodiesterazy typu 5. Inhibitory, to substancje, które hamują działanie jakiejś innej substancji. W tym wypadku chodzi o enzym obecny w członku, który odpowiada za odpływ krwi z komórek jamistych. Inhibitory fosfodiesterazy hamują owo działanie, dzięki czemu krew pozostaje w tych komórkach na dłużej, co wydłuża erekcję. Sildenafil jest najlepiej zbadaną substancją działającą na intensywność i długość wzwodu. Wybierając lek na erekcję, zdaj się na tabletki eriacta, które zawierają aż 100 miligramów tej substancji. Jest to najwyższa dobowa dawka sildenafilu. W ciągu doby możesz więc zażyć jedną tabletkę eriacta.

Gdzie kupić i jak stosować tabletki eriacta?

Tabletki eriacta kupisz w aptece stacjonarnej lub internetowej. Sprzedaje się je bez recepty i pakuje w blistry po 4 sztuki. Cena tabletek jest niższa przy zakupie większej ilości blistrów. Przed pierwszym zażyciem leku należy przeczytać dołączoną do niego ulotkę. Mając problemy z ciśnieniem tętniczym, sercem, układem krążenia, nerkami lub wątrobą, korzystanie ze specyfiku warto skonsultować z lekarzem. Tabletkę eriacta należy połknąć w całości pół godziny przed seksem. Lek popijamy sporą ilością wody. Nie łączymy go z alkoholem i ciężkimi potrawami.

Eriacta – alternatywa dla viagry

Tabletki eriacta są doskonałą alternatywą słynnej niebieskiej pigułki – viagry. Mają dokładnie taki sam skład. Działają tak samo i dają identyczny efekt. Eriacta kosztuje dużo mniej, bo wytwarza ją inny koncern farmaceutyczny.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.