Erectalis

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 4 tabletki

Cennik

1 blister 4 tabletki 92,00 zł Cena za tabletkę: 23,00 zł
2 blistry 8 tabletek 160,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 blistry 16 tabletek 288,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
8 blistrów 32 tabletek 480,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
16 blistrów 64 tabletek 832,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Erectalis – lek na erekcję, który zaskakuje skutecznością!

Wypróbuj erectalis, lek na erekcję, który zaskoczy Cię swoją skutecznością!

Należysz do grupy mężczyzn, którzy narzekają na problemy z potencją? Od dłuższego czasu nie jesteś w stanie zaspokoić swojej partnerki? Jesteś niezadowolony ze swoich dokonań w sypialni i nie wiesz jak to zmienić? Twój penis nie słucha Cię i nie robi tego co należy? Nie martw się i nie obwiniaj, tylko zacznij działać. Aby dodać sobie odwagi i otuchy dowiedz się, że takie same kłopoty jak Ty ma ponad 3,5 miliona Twoich rodaków i 150 milionów mężczyzn na świecie. Jak wskazują statystyki, niewielki odsetek z tej grupy szuka pomocy w rozwiązaniu problemu. Większość panów nadal wstydzi się swoich dolegliwości, ukrywa je przed partnerką i czeka, aż same miną. Problemy z erekcją mogą mieć charakter przejściowy lub stały. W pierwszym przypadku są czasową reakcją na jakąś nietypową i trudną sytuację. Gdy stres mija, wszystko wraca do normy. Po czym poznać, czy problemy ze wzwodem są przejściowe czy stałe? Stałe problemy tego typu pojawiają się bez wyraźnej przyczyny. Erekcja zaczyna szwankować i z czasem szwankuje coraz bardziej. Za zaburzenia erekcji uważa się brak wzwodu w prawie wszystkich podejmowanych próbach osiągnięcia go, utrzymujący się przez kilka tygodni.

Problemy z erekcją, a związek

Miłość to nie tylko seks, ale seks i jego jakość są ważnym elementem każdego związku. Kochających się ludzi łączy bliskość fizyczna, psychiczna i duchowa. Bliskość fizyczna pozwala zaspokoić popęd płciowy. Dłuższy czas bez niemożności zaspokojenia go, skutkuje dezorientacją irytacją, frustracją i złością. Najgorzej jest wtedy, gdy partnerzy udają przed sobą, że nie ma problemu. Równie destrukcyjnie działa niezbyt poważne podchodzenie do sprawy, lekceważenie problemu, pomijanie go lub wyśmiewanie. Dla dobra związku, trzeba jak najszybciej zapobiec nasileniu się problemów ze wzwodem.

Skąd biorą się problemy z erekcją?

Problemy z erekcją mają swoje źródło zarówno w psychice jak i fizyczności człowieka. Naukowcy od dawna próbują dociec czemu ci, a nie inni mężczyźni narzekają na słaby wzwód. Dziś już sporo wiadomo na ten temat. Wiadomo na przykład, że istotę erekcji stanowi ukrwienie penisa. Narząd ten robi się sztywny, duży i twardy właśnie dlatego, że do znajdujących się w nim komórek jamistych napływa krew. Twoja fizjologia jest bardziej skomplikowana niż Ci się wydaje. Do Twojego członka krew napływa dokładnie wtedy, gdy jest to konieczne, a więc na skutek stymulacji seksualnej, która uruchamia cały mechanizm. Zaburzenie erekcji polega na tym, że krew zbyt słabo dopływa do członka lub zbyt krótko pozostaje w komórkach jamistych. To są właśnie bezpośrednie przyczyny obniżonej kondycji seksualnej mężczyzny. Słabszy dopływ krwi do członka i zbyt szybki odpływ z tego narządu, nie biorą się z niczego. Tu dochodzą do głosu pośrednie przyczyny kłopotów ze wzwodem. Słabszy napływ krwi do członka jest konsekwencją zwężenia żył i tętnic, które ją tam doprowadzają. Żyły i tętnice zwężają się pod wpływem niewłaściwego trybu życia, złej diety i nałogów. Ścianki żył i tętnic stopniowo zatykają się, gdy występują problemy z cholesterolem, gdy rozwija się miażdżyca, gdy mamy nadwagę lub cukrzycę. Bardzo często, kłopoty z erekcją są pierwszym widocznym objawem jakiegoś innego schorzenia ogólnoustrojowego. Leczenie takich zaburzeń powinno być dwutorowe. Po pierwsze, stosuje się leki na wzwód, po drugie – stosuje się leki powstrzymujące rozwój na przykład miażdżycy.

Twoje problemy z erekcją zależą od wieku!

Zastanawiając się nad tym, co wywołało Twoje problemy z erekcją, musisz wiedzieć, że w ogromnej mierze zależy to od Twojego wieku. Jeśli masz około dwudziestu lat, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twoje kłopoty mają źródło w psychice. W przypadku bardzo młodych mężczyzn mówi się o impotencji psychogennej. Chodzi o to, że problemy ze wzwodem powodowane są tu najczęściej przez stres związany z chęcią wywiązania się z męskiej roli w seksie. Innymi słowy, erekcja u młodzieńców szwankuje z powodu tego, że chcą być mistrzami w zaspokajaniu potrzeb swoich partnerek. Obawa przed niesprawdzeniem się w tej roli, blokuje wzwód. Młodzi mężczyźni narzekają na erekcję także z obawy przed krytyką partnerki, ze strachu przed ciążą i wczesnym ojcostwem, a także na skutek kompleksów związanych z własnym wyglądem. Wszystko to oczywiście działa w podświadomości, a jedynym co odczuwa mężczyzna jest kłopot z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji. Panowie po trzydziestce mający problemy ze wzwodem powinni zwrócić uwagę na codzienny tryb życia. W ich wypadku właśnie on jest główną przyczyną takich problemów. Erekcja szwankuje na skutek braku ruchu i wysiłku fizycznego. Kondycja seksualna słabnie na skutek spożywania dużej ilości cukrów prostych, tłuszczów trans, soli, węglowodanów, alkoholu i używek. Papierosy też jej nie służą. Dobrej erekcji nie służy wszystko to, co nie służy całemu układowi krążenia. U panów w okolicach trzydziestki, za problemy ze wzwodem odpowiada też przemęczenie, brak snu, przepracowanie i stres. Mężczyźni w wieku około czterdziestu lat mają jeszcze trudniejszą sytuację. Do wymienionych już czynników wywołujących zaburzenia wzwodu, dochodzi tu naturalny spadek poziomu testosteronu. U mężczyzn jeszcze starszych, kłopoty ze wzwodem są sygnałem starzenia się organizmu. Jak widać, określenie indywidualnych przyczyn zaburzeń erekcji nie jest łatwe. Chcąc dokładnie je poznać trzeba zasięgnąć porady lekarza. Najlepiej skorzystać z pomocy seksuologa i lekarza ogólnego. Im szybciej zapanuje się nad przyczyną problemu, tym łatwiej będzie go pokonać.

Erectalis – genialny lek na problemy z erekcją!

Poszukując dobrego, skutecznego leku na wzwód, nie warto sięgać po lek przypadkowy. Decyzję o korzystaniu z konkretnego specyfiku trzeba dokładnie przemyśleć. Lek, który bierzesz działa na Twój organizm. Mylisz się, jeśli myślisz, że działa tylko na penisa. Środki na erekcję zawierają substancje działające na układ sercowo naczyniowy. Do najbezpieczniejszych, najszybciej działających i najczęściej polecanych przez lekarzy leków na wzwód należy erectalis. Lek działa w oparciu o niezwykle silną substancję, jaką jest tadalafil. Substancja ta ma taką moc, że do uzyskania pełnej, wielokrotnej i długotrwałej erekcji wystarcza zaledwie 20 miligramów. Dokładnie tyle zawiera jedna tabletka erectalis. Tadalafil jest związkiem chemicznym, który przyspiesza napływ krwi do penisa, poprzez rozszerzanie znajdujących się tam żył i tętnic. Jednocześnie, związek ten hamuje wypływ krwi z członka, ograniczając działanie enzymu o nazwie fosfodiesteraza typu 5. Efektem erectalis jest możliwość wielokrotnego osiągania wzwodu przez około sześć godzin. Aby erekcja była możliwa, muszą wystąpić naturalne czynniki wywołujące ten mechanizm. Chodzi o wzajemną stymulację seksualną podczas gry wstępnej i wywołane nią pobudzenie seksualne.

Jak dawkować erectalis?

Erectalis należy zażywać zgodnie z zaleceniem lekarza lub wskazaniami widocznymi w ulotce. Przed każdym stosunkiem trzeba wziąć jedną tabletkę. 20 miligramów tadalafilu to maksymalna dawka dobowa. Przekroczenie jej wymaga konsultacji z lekarzem. Tabletkę erectalis połyka się w całości, mniej więcej pół godziny przed planowanym seksem. Lek popija się wodą. Nie wskazane jest łączenie go z ciężkimi potrawami i alkoholem, bo osłabiają działanie substancji czynnej.

Gdzie kupić erectalis?

Lek najlepiej kupić w aptece stacjonarnej lub internetowej. Masz wówczas pewność, że dostajesz oryginalny specyfik. Tabletki erectalis pakowane są w blistry po 4 sztuki. Cena za jedną tabletkę spada przy zakupie większej ilości blistrów. Do zakupu leku nie potrzebna jest recepta.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.