King Cobra

Producent Vega / Sildenafil Citrate 120mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 5 tabletek

Cennik

1 blister 5 tabletek 85,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
2 blistry 10 tabletek 150,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
3 blistry 15 tabletek 195,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
4 blistry 20 tabletek 240,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł
8 blistrów 40 tabletek 400,00 zł Cena za tabletkę: 10,00 zł

Informacje

King Cobra i osiągasz szczyt męskości!

Czym jest męskość?

Męskość, to bardzo szerokie pojęcie. Mieszczą się w nim cechy przypisywane mężczyznom od wieków, takie jak dominacja, zdecydowanie, uporządkowanie i logika myślenia, egocentryzm, konserwatyzm, wewnętrzny system kontroli i wiele innych. W myśl definicji, męskość jest zbiorem fizycznych i psychicznych cech każdego mężczyzny. Cechy te, to także wpływ środowiska, czynniki genetyczne i społeczne. Na temat tego co jest męskie i niemęskie od lat trwa spór. Tak czy inaczej, męskość istnieje i obejmuje również funkcjonowanie mężczyzny w sferze seksualnej. Pod tym względem, w klasycznym rozumieniu tego pojęcia, od mężczyzny oczekuje się opiekuńczości, czułości i zrozumienia dla partnerki. Przede wszystkim jednak oczekuje się możliwości inicjowania i odbywania pełnych stosunków płciowych. Od mężczyzny oczekuje się, że będzie zaspokajał seksualne potrzeby partnerki. Zdolność mężczyzny do odbywania pełnych i satysfakcjonujących stosunków seksualnych w dużej mierze wpływa na życie związku i jego jakość.

Problemy z męskością

Kondycja seksualna mężczyzny nie zawsze jest taka jak oczekuje tego on sam i jego partnerka. W ogromnej ilości przypadków, na skutek różnych czynników dochodzi do zaburzeń wzwodu. Szacuje się, że zaburzenia tego rodzaju występują u ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. W Polsce, według szacunków ma je ponad 3,5 miliona mężczyzn. Niepokojące jest to, że spośród tej wielkiej liczby, tylko 250 tysięcy korzysta z fachowej pomocy w postaci porad lekarskich i leków. Tymczasem, fakty są takie, że przedłużające się w czasie problemy z erekcją nie przestają istnieć. Przeciwnie, pogłębiają się i nasilają, odbierając obojgu partnerom zarówno satysfakcję z obecnego seksu, jak i nadzieję na powrót do dawnej formy. Wstyd i obawa przed mówieniem o problemie niczego nie zmieniają. A jeśli zmieniają, to na gorsze. Im dłużej zwleka się ze skorzystaniem z pomocy, tym trudniej po nią pójść i zmienić sytuację na lepszą. Problemy ze wzwodem zmieniają wizerunek mężczyzny w oczach jego samego i partnerki. Mężczyzna przestaje wierzyć w swoje możliwości i obniża się jego poczucie własnej wartości. Kobieta również zaczyna postrzegać go inaczej. Powtarzające się zbliżenia nie dające zaspokojenia i satysfakcji, złoszczą i frustrują obie strony, przyczyniając się do osłabienia więzi między partnerami. W takiej sytuacji nie ma nic gorszego niż udawanie, że problem nie istnieje.

Masz problem z erekcją – zrób coś dla siebie i swojej partnerki!

Pierwszym i być może najtrudniejszym krokiem w pokonaniu problemów z erekcją jest szczera i otwarta rozmowa z partnerką. Tylko wspólne podejście do problemu pozwoli na uporanie się z nim. Kłopoty z erekcją, to dolegliwość jak każda inna, za którą mężczyzna nie ponosi odpowiedzialności i nie może się za nią obwiniać. Nie może robić tego również jego partnerka. Takie podejście zamyka drogę do rozwiązania problemu. Po rozmowie z partnerką, czas na krok drugi, jakim jest kontakt ze specjalistą. Najlepszy będzie seksuolog, do którego można wybrać się wspólnie. Istnieje możliwość umówienia się na wizytę drogą internetową. Rozmowa z seksuologiem jest pierwszą próbą określenia indywidualnych przyczyn kłopotów ze wzwodem. Przyczyn tych może być bardzo wiele i samemu trudno je znaleźć. Może się okazać, że prowadzisz niewłaściwy tryb życia. Być może na Twoją aktualną kondycję seksualną mają wpływ doświadczenia z przeszłości, których nie pamiętasz lub nie chcesz pamiętać. Może być i tak, że w twoim ciele rozwija się jakaś choroba ogólnoustrojowa i objawia się właśnie w taki sposób. Dzieje się tak w przypadku nadwagi, otyłości, miażdżycy, cukrzycy i poważnych problemów z sercem, ciśnieniem tętniczym lub układem krążenia. Zapewne nie wiesz o tym, że zdolność do pełnej i długotrwałej erekcji zależy od stanu i kondycji całego ciała, a w szczególności układu sercowo naczyniowego. Przyczyną problemów ze wzwodem może być również spadek poziomu testosteronu, do którego dochodzi mniej więcej w czterdziestym roku życia. Niezależnie od tego, co powoduje Twoje kłopoty ze wzwodem, szybkim rozwiązaniem tego problemu jest lek na erekcję King Cobra.

Dowiedz się, co wybrać na erekcję!

Specyfików obiecujących poprawę erekcji jest obecnie bardzo dużo. Co jakiś czas na rynku pojawia się nowość z tej półki. Nie wszystkie środki na wzwód działają tak samo. Mam na myśli to, że nie wszystkie są równie silne i skuteczne. Podobnie jak w przypadku innych leków, tak i tu najważniejsza jest receptura czyli skład. Moc i siła medykamentu tkwi w obecnych w nim substancjach. Każdy lek zawiera substancje czynne i pomocnicze. Pierwsze odpowiadają za działanie leku, drugie wzmacniają to działanie. Do najskuteczniejszych i najsilniejszych leków na wzwód należy King Cobra. Lek jest pewny i skuteczny, ponieważ zastosowano w nim substancję czynną doskonale znaną z tego, że pozytywnie wpływa na ukrwienie penisa. Substancją tą jest sildenafil, należący do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Wybierając lek na erekcję, nie kieruj się jego ceną, lecz składem. Weź pod uwagę również opinie mężczyzn. Znajdziesz je na licznych forach internetowych. Opinie użytkowników leku są najlepszą rekomendacją i zachętą do jego nabycia i stosowania.

Jak działa King Cobra?

King Cobra działa szybko i niezawodnie. Jest to możliwe, ponieważ lek zawiera największą dawkę składnika aktywnego. Podczas gdy inne podobne leki zawierają najwyżej 100 miligramów sildenafilu w jednej tabletce, King Cobra zawiera w jednej tabletce aż 120 miligramów tej substancji. Lek przeznaczony jest do pokonywania największych problemów z erekcją. Można powiedzieć, że bez przeszkód wykonuje zadania specjalne. Sildenafil rozkurcza naczynia krwionośne w penisie, umożliwiając szybki i obfity napływ krwi do tego narządu. Jednocześnie, jako inhibitor fosfodiesterazy typu 5, hamuje odpływ krwi z członka, dzięki czemu możliwe jest podtrzymanie erekcji tak długo, jak potrzeba, by odbyć pełen stosunek płciowy. Działanie sildenafilu jest skomplikowane i złożone. Substancja ta zapewnia pełny i długotrwały wzwód ale tylko wówczas, gdy mężczyzna jest pobudzony seksualnie. Innymi słowy, potrzebna jest gra wstępna, w którą zaangażowany jest mężczyzna i partnerka. Sygnały dochodzące z mózgu do komórek znajdujących się w rdzeniu członka uruchamiają napływ krwi do ciał jamistych prącia, czyli wzwód.

Jak stosować King Cobra?

Lek na wzwód King Cobra to tabletka, którą trzeba połknąć pół godziny przed planowanym zbliżeniem. Najlepiej zacząć od tabletki zawierającej nieco mniejszą dawkę substancji czynnej. Jeśli da pożądany efekt, nie ma potrzeby zwiększania dawki. Dawkę leku najlepiej ustalić z lekarzem. Jeśli nie ma takiej możliwości, trzeba stosować się do wskazań zapisanych w ulotce. Ulotkę dołączoną do leku trzeba dokładnie przeczytać, gdyż zawiera ona wszystko co trzeba wiedzieć o tym specyfiku zanim weźmie się pierwszą tabletkę.

Bezpiecznie z King Cobra

Z King Cobra jesteś bezpieczny jeśli stosujesz się do wskazówek lekarza lub widocznych w ulotce. Leku tego nie wolno łączyć z alkoholem i ciężkimi potrawami, ponieważ osłabiają i opóźniają jego działanie. Lek przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn. Tabletki nie należy rozkruszać, łamać ani rozgryzać. Trzeba popić ją dużą ilością wody. King Cobra nie jest przeznaczona dla mężczyzn z chorobami serca, z niskim i wysokim ciśnieniem krwi, z chorobami układu naczyniowego, z wrodzoną chorobą siatkówki, a także dla pacjentów uczulonych na sildenafil lub inny składnik leku.

Efekty po King Cobra

Najważniejsze efekty po King Cobra to: szybkość i łatwość osiągania wzwodu; dłużej utrzymujący się wzwód; zdolność do pełnego wzwodu w pół godziny po połknięciu tabletki; przedłużony czas działania leku aż do sześciu godzin; największa na rynku dawka aktywnego składnika w jednej tabletce.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.