Apcalis w żelu

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg
Opakowania
Łączny koszt: 0,00

Opakowanie zawiera 7 saszetek

Cennik

1 opakowanie 7 saszetek 168,00 zł Cena za tabletkę: 24,00 zł
2 opakowania 14 saszetek 308,00 zł Cena za tabletkę: 22,00 zł
3 opakowania 21 saszetek 420,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 opakowania 28 saszetek 504,00 zł Cena za tabletkę: 18,00 zł
5 opakowań 35 saszetek 560,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 opakowań 70 saszetek 1 050,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 opakowań 140 saszetek 1 820,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł

Informacje

Apcalis w żelu – skutecznie i smacznie na erekcję!

Wypróbuj apcalis w żelu – skuteczny i smaczny lek na erekcję!

Czy Twój problem z erekcją daje Ci się we znaki, tak jak ma to miejsce w przypadku ponad 3,5 miliona Polaków i ponad 150 milionów mężczyzn na świecie? Jeśli tak, to poświęć chwilę na przeczytanie poniższego artykułu. Dowiesz się z niego czym jest erekcja, przeczytasz o tym na czym polegają kłopoty z erekcją i skąd się biorą. Ponadto, poznasz sposoby pokonania problemów z erekcją. Dowiesz się również jak potraktować problem, by nie uprzykrzył Ci życia i nie wpłynął negatywnie na relację z partnerką. W poniższym tekście doradzamy także po jakie leki na erekcję sięgać i dlaczego. Na koniec, charakteryzujemy, przybliżamy i opisujemy jeden z najbezpieczniejszych, najskuteczniejszych i na dodatek najsmaczniejszych środków na wzwód, jakim jest apcalis w żelu.

Czym jest erekcja?

Erekcja, to bardzo skomplikowany proces. Z Twojego punktu widzenia zapewne jest prosty. Zwyczajnie, kiedy trzeba, Twój penis robi się większy, sztywniejszy i twardszy. Niby tak. Żeby opisany efekt mógł nastąpić, musi wystąpić co najmniej kilka czynników. Po pierwsze, do Twojego narządu intymnego musi dojść z układu nerwowego sygnał o pobudzeniu seksualnym. Erekcja jest reakcją na to pobudzenie. Innymi słowy, musi nastąpić pierwsza faza stosunku płciowego, jaką są pieszczoty partnerów. W odpowiedzi na sygnał o pobudzeniu, naczynia krwionośne w członku rozszerzają się i napełniają krwią. Dzięki temu członek rośnie, pęcznieje i sztywnieje. Aby wzwód trwał wystarczająco długo, by można było odbyć pełen stosunek, krew musi utrzymać się w komórkach jamistych członka przez co najmniej parę minut. Tak się dzieje, gdy mechanizm erekcji działa prawidłowo, a działa dzięki równowadze między aktywnością różnych enzymów. Abyś mógł cieszyć się pełnią życia seksualnego, w Twoim organizmie zachodzi wiele skomplikowanych i złożonych procesów chemicznych. Jeśli Twoja erekcja szwankuje, trzeba zastanowić się nad tym co i dlaczego jest nie tak.

Zaburzenia erekcji

Istnieją trzy najczęściej występujące zaburzenia, które utrudniają mężczyznom współżycie seksualne. Pierwsze, to brak wzwodu. Mimo pobudzenia seksualnego, członek nie reaguje. Pozostaje w zwykłym położeniu i wielkości. Przedłużające się pieszczoty, łącznie ze stymulacją członka nie przynoszą żadnego skutku. Drugie zaburzenie wzwodu polega na tym, że członek reaguje prawidłowo na stymulację seksualną, ale reakcja ta utrzymuje się zaledwie przez chwilę. Zaraz potem, członek powraca do zwykłego położenia i rozmiaru. Erekcja jest, ale odbycie pełnego stosunku jest niemożliwe. Trzecim zaburzeniem już nie samej erekcji, ale całego stosunku jest przedwczesny wytrysk. Zaburzenie to dotyczy mężczyzn, ale to głównie kobiety cierpią z jego powodu. Zbyt wczesny wytrysk spermy powoduje, że mężczyzna osiąga szczyt w momencie, gdy kobieta jeszcze nie zdąży osiągnąć pełni pobudzenia i gotowości na orgazm. Wszystkie wymienione tu zaburzenia daje się pokonać przy pomocy nowoczesnych leków na wzwód, na przykład apcalis w żelu.

Skąd biorą się zaburzenia erekcji?

Zaburzenia erekcji biorą się z bardzo wielu przyczyn. Bezpośrednią przyczyną jest problem z ukrwieniem penisa. Gdy naczynia krwionośne w członku są osłabione, nie reagują tak szybko jak powinny na pobudzenie seksualne mężczyzny. Nie rozkurczają się i nie wypełniają krwią. Skutek jest taki, że wzwód nie następuje lub jest bardzo słaby. Bezpośrednią przyczyną zbyt krótkiej erekcji jest nadmiar enzymu, który odpowiada za odpływ krwi z członka. Enzym ten to fosfodiesteraza typu 5. Nowoczesne środki na wzwód hamują działanie tego enzymu i przedłużają erekcję. Przyczyny przedwczesnego wytrysku są bardzo słabo poznane. Mówi się, że najczęściej jest to po prostu wrodzona predyspozycja mężczyzny. Kłopoty ze wzwodem mają również przyczyny pośrednie. Są nimi najczęściej pogarszający się stan i kondycja układu krążenia. Chodzi o to, że naczynia krwionośne stopniowo ulegają zatykaniu, na przykład przez blaszki miażdżycowe. To samo dotyczy naczyń krwionośnych w członku. Przez przytkane naczynia słabiej przepływa krew i erekcja jest słabsza.

Problemy ze wzwodem, a wiek mężczyzny

Od dawna wiadomo, że problemy ze wzwodem mają inne przyczyny w zależności od wieku mężczyzny. U bardzo młodych mężczyzn, kłopoty tego typu mają źródło w psychice. Chodzi o przeżycia emocjonalne związane ze sferą seksualną, o lęk przed krytyką ze strony kobiet, o obawę przed niesprawdzenie się w roli dominanta w sypialni, o lęk przed zapłodnieniem i wejściem w rolę ojca. W przypadku bardzo młodych mężczyzn, leczenie problemów z erekcją polega głównie na terapii z seksuologiem. Jeśli trzeba, włączane są leki na erekcję. U mężczyzn powyżej trzydziestego roku życia, kłopoty ze wzwodem wywołane są przede wszystkim niewłaściwym trybem życia. Chodzi o niezdrową dietę, zbyt małą ilość wysiłku fizycznego i ruchu, alkohol, używki, stres, przepracowanie, przemęczenie i niewystarczającą ilość snu. Z kolei u panów w okolicach czterdziestki, obniża się poziom testosteronu, co skutkuje słabszą lub zbyt krótkotrwałą erekcją. Jeszcze starsi mężczyźni miewają kłopoty z potencją ze względu na naturalne procesy starzenia zachodzące w organizmie. W prawie wszystkich przypadkach, najszybszym rozwiązaniem problemu są leki na wzwód, takie jak apcalis w żelu. Nowoczesne środki na erekcję sprawdzają się prawie zawsze. Jeśli problemy ze wzwodem spowodowane są przez inną chorobę ogólnoustrojową, taką jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, miażdżyca, problemy z ciśnieniem tętniczym lub inną, leczenie musi przebiegać dwutorowo. Tabletki na erekcję działają doraźnie, dając szansę na pełne współżycie, przy przyjmowaniu ich przed każdym planowanym stosunkiem. Leki powstrzymujące rozwój schorzenia ogólnoustrojowego, powstrzymują nasilanie się kłopotów z erekcją.

Właściwe podejście do problemów ze wzwodem

Właściwe podejście do problemów ze wzwodem polega na nie ukrywaniu ich przed sobą. To także odważna rozmowa z partnerką oraz akceptacja i zrozumienie z jej strony. Kolejny krok, to zbadanie przyczyn problemu, w czym pomoże specjalista, najlepiej seksuolog. Właśnie do niego najlepiej skierować pierwsze kroki. Specjalista ten określi przyczynę problemu i ewentualnie zleci dodatkowe badania. Najgorsze, co możesz zrobić, to wstydzenie się problemu, udawanie, że go nie ma i czekanie aż zniknie sam.

Apcalis w żelu- bezpieczny i smaczny lek na erekcję!

Zapomnij o gorzkiej i twardej tabletce! Zapomnij o leku na erekcję, który musisz popijać wodą! Zapomnij o środku na wzwód, który bije Cię po kieszeni! Sięgnij po coś zupełnie innego. Apcalis w żelu, to szybko działający, skuteczny, bezpieczny, smaczny i tani środek na wzwód. Czy to możliwe? Tak, dzięki indyjskiemu koncernowi farmaceutycznemu Ajanta Pharma. Apcalis w żelu, jak sama nazwa wskazuje ma postać półpłynną i pakowany jest w saszetki. Przyjęcie jednej porcji leku polega na wyciśnięciu zawartości jednej saszetki wprost do ust. Lek zawiera składnik aktywny tadalafil. Substancja ta intensyfikuje napływ krwi do członka i hamuje jej odpływ z ciał jamistych tego narządu. Jest na tyle silna, że do osiągnięcia zadowalającego efektu, potrzeba jedynie 20 miligramów. Tyle zawiera jedna porcja żelu. Apcalis w żelu zaczyna działać już po kwadransie i działa przez kilkanaście godzin. Przez ten czas można odbyć wiele pełnych i udanych zbliżeń. Pamiętać trzeba, że do wystąpienia erekcji po apcalis, potrzebne jest pobudzenie seksualne wywołane wzajemną stymulacją partnerów. Apcalis w żelu dostępne jest w różnych smakach. Można więc rozkoszować się smakiem ananasa, czarnej porzeczki, pomarańczy, banana, czekolady i karmelu.

Zachowaj ostrożność

Apcalis jest lekiem działającym na układ sercowo naczyniowy. Jako lek, musi być stosowany zgodnie z zaleceniem lekarza lub wskazaniami wymienionymi w ulotce. Z treścią ulotki należy się zapoznać przed pierwszym użyciem leku. Apcalis nie powinien być łączony z alkoholem, ponieważ zaburza on jego działanie. Nie należy przekraczać maksymalnej dawki leku na dobę, która wynosi 20 miligramów, czyli jedną saszetkę.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.