Apcalis Sx 20mg

Producent Ajanta Pharma / Tadalafil 20mg
Blistry
Łączny koszt: 0,00

Blister zawiera 2 tabletki

Cennik

1 blister 2 tabletki 40,00 zł Cena za tabletkę: 20,00 zł
4 blistry 8 tabletek 152,00 zł Cena za tabletkę: 19,00 zł
6 blistrów 12 tabletek 204,00 zł Cena za tabletkę: 17,00 zł
8 blistrów 16 tabletek 256,00 zł Cena za tabletkę: 16,00 zł
10 blistrów 20 tabletek 300,00 zł Cena za tabletkę: 15,00 zł
20 blistrów 40 tabletek 560,00 zł Cena za tabletkę: 14,00 zł
40 blistrów 80 tabletek 1 040,00 zł Cena za tabletkę: 13,00 zł
80 blistrów 160 tabletek 1 920,00 zł Cena za tabletkę: 12,00 zł

Informacje

Apcalis sx 20 mg – lek na erekcję, który kochają mężczyźni!

Wypróbuj apcalis sx 20 mg – lek na wzwód kochany przez mężczyzn!

Problemy z erekcją to nie dramat, ale uciążliwość, z którą możesz się pożegnać. Uciążliwość bardzo powszechna, bo dotyczy ponad 3,5 miliona mężczyzn w Polsce i ponad 150 milionów mężczyzn na świecie. Pokonanie kłopotów ze wzwodem jest łatwiejsze niż myślisz. Najtrudniejsze jest pokonanie wstydu i przyznanie się do problemu przed sobą i partnerką. Rola partnerki jest tu bardzo ważna. Od jej reakcji na problem zależy w dużej mierze powodzenie w jego pokonaniu. Z problemem uporacie się tylko wówczas, gdy oboje potraktujecie go poważnie. Czekanie aż zniknie sam, bagatelizowanie go i obśmiewanie, nie tylko nie poprawi sytuacji, ale pogorszy ją. Zaburzenia erekcji nie znikają same z siebie. Aby przestały być przeszkodą w doznawaniu pełnej satysfakcji z seksu, trzeba podjąć konkretne kroki. Najlepiej zacząć od sprawdzenia, co je powoduje, następnie zadziałać na przyczynę zaburzeń i włączyć odpowiedni lek.

Co powoduje zaburzenia erekcji?

Przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo różne i bez pomocy specjalisty trudno jest powiedzieć, co powoduje je u konkretnego mężczyzny. Istnieją pewne ogólne prawidłowości dotyczące kłopotów ze wzwodem w określonym wieku. U najmłodszych mężczyzn, w okolicach dwudziestego roku życia, przyczyny problemów ze wzwodem są najczęściej psychogenne. Chodzi o napięcie wywołane przez stres związany z próbą sprawdzenia się w roli kochanka. Chodzi również o lęk przed niedoskonałym wywiązaniem się z tego zadania. Kolejną przyczyną są kompleksy związane z wyglądem intymnych części ciała. Najmłodsi mężczyźni mają problemy ze wzwodem również z obawy przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, zapłodnieniem, ciążą i ojcostwem. U panów w wieku około trzydziestu lat, głównym winowajcą zaburzeń wzwodu jest niezdrowy tryb życia. Ciało mężczyzny reaguje w ten sposób na stres, przepracowanie, brak snu, przemęczenie, dietę ubogą w witaminy, błonnik i minerały, a także alkohol i używki. Nieco później, w okolicach czterdziestki, dochodzi do tego spadek poziomu testosteronu. Hormon ten reguluje męski popęd seksualny i zdolność do osiągania i utrzymywania wzwodu. U panów po pięćdziesiątce i starszych, erekcja słabnie wraz ze słabnięciem całego organizmu, co jest naturalną konsekwencją starzenia się. Niezależnie od tego ile masz lat i co powoduje Twoje kłopoty z potencją, genialny lek na erekcję apcalis sx 20 mg pomoże Ci odzyskać utraconą sprawność seksualną.

Pokonaj wstyd, a pokonasz problemy z erekcją!

Dołącz do mężczyzn, którzy pokonali wstyd i postanowili pomóc sobie i swoim partnerkom w odzyskaniu dawnej radości i satysfakcji z seksu. To prostsze niż Ci się wydaje. Leki na wzwód dostępne są bez recepty. Nie musisz nawet chodzić do apteki. Środki tego typu możesz zamówić w aptece internetowej. Zamawiając je tam masz pewność, że otrzymasz oryginalny i bezpieczny lek. Idealnie byłoby gdybyś odważył się skorzystać z pomocy specjalisty. Lekarz seksuolog pomoże Ci określić przyczyny problemu i podpowie dodatkowe działania. Być może powinieneś zmienić nieco tryb życia. Wprowadzić więcej ruchu, ograniczyć alkohol i używki, zacząć zdrowo się odżywiać, zminimalizować stres, więcej wypoczywać itp. Od lekarza dowiesz się jak dokładnie stosować lek na erekcję.

Dlaczego mężczyźni kochają Apcalis sx 20 mg?

Leków na erekcję jest całe mnóstwo. Nie wszystkie jednak działają równie szybko i skutecznie. Doskonale wiedzą o tym mężczyźni, którzy wypróbowali wiele z nich zanim znaleźli ten, z którego są naprawdę zadowoleni. Lekiem na erekcję, który nie zawodzi, daje świetne rezultaty i cieszy się olbrzymim powodzeniem wśród mężczyzn jest apcalis sx 20 mg. Lek ten produkowany jest przez indyjski koncern farmaceutyczny Ajanta Pharma. Nad produkcją leku czuwa Światowa Organizacja Zdrowia. Apcalis sx 20 mg to lek należący do inhibitorów fosfodiesterazy typu 5. Substancją czynną leku jest tadalafil. Substancja ta wykazuje tak silne działanie na procesy zachodzące w członku, że do wielokrotnego osiągnięcia i utrzymania pełnej erekcji wystarczy 20 miligramów. Taką dawkę zawiera jedna saszetka leku.

Fosfodiesteraza typu 5, to enzym, który powoduje odpływ krwi z członka, który kończy erekcję. Zahamowanie działania tego enzymu wydłuża wzwód. Tadalafil nie tylko intensyfikuje erekcję i wydłuża ją, ale przeciwdziała także przedwczesnemu wytryskowi. Oprócz tego wzmacnia doznania seksualne.

Żel apcalis sx 20 mg

Żel apcalis sx 20 mg, to świetna propozycja dla mężczyzn, którzy nie przepadają za połykaniem twardych kapsułek. Tradycyjne tabletki wymagają popijania wodą. Trzeba połykać je szybko, by nie poczuć w ustach nieprzyjemnie gorzkiego smaku. Producent apcalis sx 20 mg zadbał o to, by samo przyjmowanie leku było przyjemne. Lek ma postać półpłynnego żelu, który wyciska się wprost z saszetki do ust. Specyfiku nie trzeba popijać wodą.

Jak smakuje apcalis sx 20 mg?

Apcalis sx 20 mg smakuje tak jak lubisz. Korzystając z tego doskonałego specyfiku na wzwód, masz nie tylko gwarancję wielokrotnych i satysfakcjonujących zbliżeń, ale również fantastycznych doznań podczas przyjmowania leku. Żel apcalis dostępny jest w wielu różnorodnych smakach. Możesz zmieniać je tak, by wciąż doznawać nowej przyjemności. Lek sprzedawany jest w postaci żelu o smaku soczystej pomarańczy, orzeźwiającej czarnej porzeczki, słodkiego ananasa, chłodzącej mięty, pełnego rozkoszy mango, pełnej słońca truskawki, a także czekolady.

Ile kosztuje apcalis sx 20 mg?

Do wyżej wymienionych zalet apcalis sx 20 mg dodać należy jego cenę. Lek stanowi doskonały zamiennik o wiele droższych specyfików oferowanych przez inne koncerny farmaceutyczne. Niższa cena leku nie obniża jego wartości. Przeciwnie, apcalis jest tańszy niż inne specyfiki na erekcję w żelu, a działa dokładnie tak samo. Jest to możliwe, ponieważ składnikiem głównym leku jest tadalafil – ta sama substancja co w dużo droższych specyfikach. Apcalis sx 20 mg można nabyć jeszcze taniej w aptece internetowej lub kupując więcej saszetek jednocześnie.

Efekt apcalis sx 20 mg

Efektem przyjęcia jednej saszetki apcalis sx 20 mg jest możliwość osiągania i utrzymywania pełnego wzwodu przez długi czas. Ten genialny lek działa już po kwadransie, a to dlatego, że podany w żelu dużo szybciej wchłania się do organizmu niż tradycyjne leki. Efekt działania leku utrzymuje się wyjątkowo długo, bo aż kilkanaście godzin. Ze względu na to, używający go mężczyźni nadali mu miano tabletki na weekend. Kilkanaście godzin, to czas, w którym można cieszyć się wielokrotnymi i pełnymi zbliżeniami. Dla wystąpienia pożądanego efektu konieczne jest pobudzenie seksualne. Apcalis sx 20 mg działa tak, że nie odczuwa się obecności leku w organizmie. Wszystko przebiega tak jak w naturze. Lek pomoże, ale mężczyzna i partnerka muszą zrobić swoje.

Bądź ostrożny z apcalis sx 20mg!

Apcalis sx 20 mg jest dostępny bez recepty, nie znaczy to jednak, że można używać go bez żadnych ograniczeń i środków ostrożności. Jak wszystkie leki na wzwód, tak i ten działa na układ sercowo naczyniowy. Maksymalna dawka specyfiku na dobę wynosi 20 miligramów. W ciągu doby można więc przyjąć maksymalnie jedną saszetkę. Chcąc zwiększyć dawkę, trzeba skonsultować się z lekarzem. Apcalis sx 20 mg nie może być łączony z alkoholem i ciężkimi potrawami. Jeden i drugie osłabiają, opóźniają i zaburzają reakcję organizmu na lek. Przed pierwszym użyciem specyfiku należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania.

Kupując u nas masz gwarancję...

Dostawa
Wysyłka

Zamawiając w naszym sklepie klienci mogą liczyć na ekspresową realizację zamówień. Po złożonym zamówieniu czas oczekiwania na przesyłkę wynosi maksymalnie 48h.

Dostawa
Dyskrecja

Wiemy jak ważna dla naszych klientów jest dyskrecja, dlatego nasze preparaty pakujemy w dyskretne koperty bąbelkowe które nie są w żaden sposób oznakowane.

Dostawa
Oryginalne produkty

Zdrowie jest najważniejsze, dlatego wszystkie nasze produkty importujemy bezpośrednio od producentów. Zapewniamy 100% zadowolenia lub zwrot poniesionych kosztów.